בגידות בגירושין איך אני יודעת אם בן הזוג שלי בוגד בי-עו"ד גירושין מסביר

איך אני יודעת אם בן הזוג שלי בוגד בי

אחת השאלות הקלאסיות בדיני משפחה. אין יום אחד שבו איני מקבלת מספר טלפונים בעניין זה. הבגידה בזוגיות הייתה כר נרחב למחקרים רבים. יש משהו בבגידה בנישואין שמפלח את הלב שלנו באופן שכמעט לא ניתן לריפוי. רבים נושאים איתם צלקת מבגידות להרבה מאוד שנים והסיבה לכך נעוצה כנראה עמוק בהיסטוריה האנושית.אם כך מהם הסימנים ומתי צריך לפנות לעורך דין גירושין לבדוק את עניין הבגידה?

תוכן עניינים

עו"ד לענייני גירושין צוברים ניסיון רב במהלך השנים ויודעים לזהות את הסיבות לפרידה בין בני הזוג. פעמים רבות מגיעה למשרדי אישה בוכייה שמספרת שבעלה החליט להתגרש והיא אינה מבינה מדוע ואחרי שיחה של רבע שעה אני מבינה שיש פה אישה אחרת והוא בוגד בה וזו הסיבה לרצון שלו להתגרש. לכן בואו תחסכו לעצמכם הרבה כאב לב ותקראו את המאמר הזה.

סימן  אזהרה מספר אחת לבגידה בזוגיות

אינטואיציה-כעו"ד לענייני גירושין שנים רבות אני יכולה לומר שאינטואיציה היא מלכת החוקרים הפרטיים. אין חזקה יותר מהאינטואיציה. מתחילים מהאינטואיציה. אתם חיים עם בן זוג שנים רבות ואם משהו משתנה בו אתם הראשונים לדעת. משהו במבט העיניים בטון הקול באיך שהוא מסתכל עליכם או כל סימן אחר שרק אתם יודעים עליו כי הוא שלכם. אם אתם חשים אינטואיבית שבוגדים בכם כנראה שאתם צודקים. שימו לב סימן האזהרה הזה ממש לא תקף לכל אותם אלה מבינינו שמהיום הראשון להיכרות בטוחים שבן הזוג התחיל עם המלצרית והנה הוא בוגד. לא!! סימנים אלה מתייחסים רק לאנשים שהבגידה לא מהווה חלק מעולם החרדות שלהם.

סימן אזהרה מספר שתיים לבגידה בזוגיות

הוא לא מתנתק מהפלאפון שלו-סימן קלאסי. אם הוא שם קוד לפלאפון ואתם לא יודעים מה הקוד פשוט גשו לייעוץ זה לא סימן זה קטר שמצפצף לכם להתעורר!!

סימן אזהרה מספר שלוש לבגידה בזוגיות

עובד הרבה מהרגיל-לא סימן קלאסי. לפעמים באמת יש הרבה יותר עבודה מהרגיל אבל אם הוא לא מנתח מוח ופתאום קוראים לו בלילה למשמרות לילה כדאי לבדוק זאת.

סימן אזהרה מספר ארבע לבגידה בזוגיות

ביקורתי מדי או נחמד מדי-הסימן הזה קשור לסימן מספר אחד הלא היא  האינטואיציה. המפורסמת. אם בן או בת הזוג שלכם משנים גישה כללית אליכם והם לא עברו סדנת מודעות של אלון אולמן, תגשו לברר מה קרה.

סימן אזהרה מספר חמש לבגידה בזוגיות

חסר חשק מיני-הסימן הזה רלבנטי רק למי שמראש היה לו חשק מיני מראש ולא לאנשים שנולדו ללא חשק מיני.

 סימן אזהרה מספר 6 לבגידה בזוגיות

פתאום אכפת לו איך הוא נראה-אחד הסיפורים הקלאסיים בעבודתי היו אישה שנכנסה למשרדי וסיפרה שבמשך שנים העירה לבעלה על ריח רע מהפה והוא אמר שזה חלק מהזוגיות ולא נורא והיא צריכה לקבל אותו כפי שהוא. עד שיום אחד הגיע הבית עם שתי לסתות חדשות מלאות שתלים יפים ונוצצים וריח של מרכך כביסה מהפה. ההמשך ברור נכון חברים?

סימן אזהרה מספר 7  לבגידה בזוגיות

יושב על המחשב לשעות ארוכות-גם הסימן הזה לא רלבנטי למי שהעבודה שלו זה עבודה על מחשב. מדובר רק על אלה שלפתע הפכו להיות טכנולוגיים ויצאו מאיזור הנוחות ופותחים חשבונות פייסבוק ואימיילים ונהיו חצי ביל גייטס.

ואחרי כל העצות עדיין ישנם אלו שיצליחו להתחמק מתחת לרדאר אבל יום אחד הם ייתפסו

צריכים ייעוץ דיסקרטי בהכנת הקרקע לגירושין-ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

מכיוון שפנייה לייעוץ משפטי היא קריטית במשרד קו חם לפניות טלפוניות בנושא עורך דין גירושין

050-6914314

רחל רייצ'ל שחר ושות' – עורכי דין ונוטריון (2004) מומחים במתן פתרונות לסוגיות גירושין. המשרד מעסיק עורכי דין ונוטריונים בעלי ניסיון מעשי של עשרות שנים ומספק פתרונות יצירתיים ותוצאות יוצאות דופן.

0
כל הפתרונות במקום אחד
0
שנות ייצוג משפטי
% 0
נצחונות בתיקים
% 0
שקט נפשי
+ 0
לקוחות מרוצים
צרו קשר לקבלת ייעוץ ללא עלות