עו"ד גירושין רחל שחר מסבירה על יישוב סכסוך במשפחה איך מגישים בקשה ליישוב סכסוך במשפחה? (מומלץ) (2020)

איך פותחים תיק לגירושין? החוק להסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה (הוראת שעה), התשע"ה –2014 מחייב בני משפחה שמסוכסכים ביניהם ובמיוחד בני זוג העומדים להתגרש או ילדים והוריהם, לנסות וליישב את הסכסוך המשפחתי בדרכים אחרות ולא בפני ערכאה שיפוטית, בית משפט או בית דין דתי, אלא בדרך של גישור. יצויין כי הגישור אינו דורש את הסכמת בני הזוג אלא מדובר בגישור חובה. במסגרת החוק החדש מוזמנים בני הזוג לפגישה ביחידת הסיוע שליד בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני ויתקיימו 4 פגישות גישור חובה ואז יוכל כל צד להחליט אם הוא רוצה לפנות לגישור אם לא.

תוכן עניינים

צרו קשר היום לקבלת ייעוץ
ללא התחייבות

אם כך, במסגרת החוק החדש הצדדים יזומנו לפגישה ביחידת הסיוע שליד בית המשפט לענייני משפחה ויתקיימו 4 פגישות גישור חובה ואז יוכל כל צד להחליט אם הוא רוצה לפנות לגישור אם לאו

הצדדים יוכלו להסתייע בעובדות סוציאליות מיחידת הסיוע ולהיות מלווים בעורכי דין שילוו את הגישור ואם מי מהצדדים לא יהיה מעוניין בכך – הוא יוכל לפנות להליך משפטי, אם יבחר בכך. עצה ראשונה וחשובה ביותר כל מילה שאתם אומרים נרשמת על ידי הצד השני ויכולה לשמש אותו כדי לגבש אסטרגיה במשפט ולכן עליכם להיות שקולים מאוד במילותיכם. עורכי דין המייצגים את הצדדים לא יכולים להיות נוכחים במפגשי מהו"ת,מתוך אמונה שאינה בהכרח נכונה, כי לבאי כוח הצדדים חלק בהחרפת המאבק בין הצדדים. יחד עם זאת עורכי דין לגירושין ילוו את הסכסוך מאחורי הקלעים ויסייעו בידי הלקוחות להגיע להסכמות תוך שקילת היתרונות והחסרונות שבכל פשרה.

מכיוון שפנייה לייעוץ משפטי היא קריטית במשרד קו חם לפניות טלפוניות בנושא עורך דין בקשה ליישוב סכסוך ועו"ד  דיני משפחה

050-6914314  להרחבה בנושא טפסים משפטיים שונים  https://notary-israel.com/