איך בוחרים עורך דין גירושין מעודכן 2020

איך בוחרים עורך דין גירושין

אחד הסודות החשובים ביותר בהליך גירושין הוא בחירת עורך דין גירושין שיוביל אתכם ואת חייכם ליציאה מהירה מהמשבר אליו נקלעתם עורך דין גירושין שתבחרו יצטרך להיות האדם המתאים לביצוע התפקיד המורכב של חילוץ חייכם מהבוץ אליו נקלעתם.

תוכן עניינים

הקפידו על ארבעה דברים

ראשית אל תצאו לדרך לפני שנפגשתם עם מספר עורכי דין לענייני גירושין. העניין השני שיש להקפיד עליו הוא מומחיות וניסיון. הקפידו על בחירת עורך דין אשר תחום מומחיותו הינה דיני משפחה בלבד ולא עורך דין אשר עוסק בתחומים רבים ולמעשה אינו מתמחה בדיני משפחה. תחום דיני משפחה הינו תחום אשר מתחדש חדשות לבקרים ועובר שינויים מהפכניים. כמעט מדי יום יוצאת פסיקה חדשה בתחום דיני משפחה שיכולה להיות רלבנטית ממש לתיק חדש שלך לכן חשוב מאוד שעורך הדין יהיה מעודכן בפסיקה האחרונה בתחום דיני המשפחה ובפסיקה בתחום בית הדין הרבני.

מומלץ שעורך הדין בו אתם בוחרים יהיו מומחה בתחום ובעל שנות ניסיון רבות.

העניין החשוב השלישי הוא שעורך הדין יהיה בעל ניסיון ספציפי בסוג תיק כמו שאתם מעבירים אליו. לא פחות חשובה תהיה בדיקה האם עורך הדין עובד לבד או שיש לצידו צוות אשר יכול לסייע לו ולתת לכם גיבוי מלא גם בעיתות של לחץ ואפילו לעיתים באמצע הלילה.

העניין הרביעי והלא פחות חשוב הוא כימיה אישית. אין כל ספק שעורך הדין שילווה את הליך בגירושין שלכם יהיה האישה הכי קרוב אליכם לכן אתם חייבים לחוש בנוח עם הגישה שלו ועם צורת החשיבה שלו אחרת תיתקלו בקשיים רבים במהלך הדרך שיכולה לעיתים להיות ארוכה. והכי חשוב אתם חייבים להרגיש  שאתם סומכים על עורך הדין. אם אינכם חשים כך חבל לצאת לדרך.

הסרטונים הבאים שצירפתי הם סירטוני הדרכה ביו טיוב שיתנו לכם הרבה מידע חשוב ויעשו לכם סדר בתקופה הלא פשוטה אליה נכנסתם

צריכים ייעוץ דיסקרטי בהכנת הקרקע לגירושין-ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

מכיוון שפנייה לייעוץ משפטי היא קריטית במשרד קו חם לפניות טלפוניות בנושא עורך דין גירושין

050-6914314

לסרטון הדרכה בשאלה איך בוחרים עורך דין גירושין https://www.youtube.com/watch?v=niUy67O-Kjc&t=8s

החוק ליישוב סכסוך במשפחה משנה כללי משחק בהליך הגירושין כנסו לשמוע עליו עוד

איך לא לאבד נכסים שנתתם במנה לילדים בעת שהילדים מתגרשים

רוצים לקבל את המדריך המלא עם הסודות השמורים  בשאלה איך בוחרים עורך דין גירושין הקלידו אימייל ומספר טלפון ואנו נדאג לשלוח אליכם

רחל רייצ'ל שחר ושות' – עורכי דין ונוטריון (2004) מומחים במתן פתרונות לסוגיות גירושין. המשרד מעסיק עורכי דין ונוטריונים בעלי ניסיון מעשי של עשרות שנים ומספק פתרונות יצירתיים ותוצאות יוצאות דופן.

0
כל הפתרונות במקום אחד
0
שנות ייצוג משפטי
% 0
נצחונות בתיקים
% 0
שקט נפשי
+ 0
לקוחות מרוצים
צרו קשר לקבלת ייעוץ ללא עלות