בחירת עורך דין גירושין בדרך בדוקה פשוטה ומשתלמת 2023 | המדריך המלא על כל זכות המגיעה לכם | כל השאלות וכל התשובות

בחלק זה של האתר ריכזנו עבורכם מידע רב בנושא הליך הגירושין במדינת ישראל.

הליך הגירושין הוא הליך מורכב רגשית ולעתים אף משפטית, הנוגע למשפחות רבות בישראל, וההחלטות אשר תקבלו בתחילת הדרך יכולות להיות דראמטיות עבורכם בהמשך.

בחירה נכונה של עורך דין לענייני גירושין יכולה להכריע האם תמצאו את עצמכם באינספור מלחמות מיותרות בהליך הגירושין או שתסיימו את ההליך במהירות וללא נזקים נפשיים לכם ולידיכם.

עו

הגישה האישית שלי היא לנסות לצמצם למינימום את המלחמות ודאי בשנת 2023 כשהפסיקה בענייני משפחה וגירושין יצרה כמות אדירה של פסקי דין.

זיכרו הנזקים האפשריים לילדיכם יהיו עצומים. יחד עם זאת, לעיתים אין ברירה וקיים צורך להשיב מלחמה. גם לצורך כך אנחנו פה ויודעים להילחם בעבורך. העצות הבאות חשובות לאדם אשר רוצה להתגרש ולא יודע היכן להתחיל. אז תתחילו ממש כאן בקריאת העמוד הקצר הבא.

  • ראשית אל תצאו לדרך לפני שנפגשתם עם מספר עורכי דין לענייני גירושין.
  • העניין השני שיש להקפיד עליו הוא מומחיות וניסיון.
  • הקפידו על בחירת עורך דין אשר תחום מומחיותו הינה דיני משפחה וגירושין בלבד ולא עורך דין אשר עוסק בתחומים רבים ולמעשה אינו מתמחה בדיני משפחה.
  • תחום עורך דין דיני משפחה הינו תחום אשר מתחדש חדשות לבקרים ועובר שינויים מהפכניים. כמעט מדי יום יוצאת פסיקה חדשה בתחום דיני משפחה שיכולה להיות רלבנטית ממש לתיק חדש שלך לכן חשוב מאוד שעורך הדין יהיה מעודכן בפסיקה האחרונה בתחום דיני המשפחה ובפסיקה בתחום בית הדין הרבני.
  • מומלץ שעורך הדין בו אתם בוחרים יהיו מומחה בתחום ובעל שנות ניסיון רבות.
  • העניין החשוב השלישי הוא שעורך הדין יהיה בעל ניסיון ספציפי בסוג תיק כמו שאתם מעבירים אליו. לא פחות חשובה תהיה בדיקה האם עורך הדין לענייני גירושין עובד לבד או שיש לצידו צוות אשר יכול לסייע לו ולתת לכם גיבוי מלא גם בעיתות של לחץ ואפילו לעיתים באמצע הלילה.
  • העניין הרביעי והלא פחות חשוב הוא כימיה אישית.

אין כל ספק שעורך הדין שילווה את הליך בגירושין שלכם יהיה האישה הכי קרוב אליכם לכן אתם חייבים לחוש בנוח עם הגישה שלו ועם צורת החשיבה שלו אחרת תיתקלו בקשיים רבים במהלך הדרך שיכולה לעיתים להיות ארוכה. והכי חשוב אתם חייבים להרגיש  שאתם סומכים על עורך הדין. אם אינכם חשים כך חבל לצאת לדרך.

הסרטונים הבאים שצירפתי הם סירטוני הדרכה ביו טיוב שיתנו לכם הרבה מידע חשוב ויעשו לכם סדר בתקופה הלא פשוטה אליה נכנסתם

צריכים ייעוץ דיסקרטי בהכנת הקרקע לגירושין? 

מכיוון שפנייה לייעוץ משפטי היא קריטית במשרד קו חם לפניות טלפוניות בנושא עורך דין גירושין

משרדנו הינו משרד עורך דין גירושין מבוסס ומוכר מזה שנים ארוכות מצוי בקרית אונו ומעניק שירות לתושבי הערים פתח תקווה, רמת גן, גבעתיים, יהוד, אור יהודה ותל אביב.

03-7949755

לסרטון הדרכה בשאלה איך בוחרים עורך דין גירושין https://www.youtube.com/watch?v=niUy67O-Kjc&t=8s

החוק ליישוב סכסוך במשפחה משנה כללי משחק בהליך הגירושין כנסו לשמוע עליו עוד

https://www.youtube.com/watch?v=-eB-MZbaLPo

איך לא לאבד נכסים שנתתם במתנה לילדים בעת שהילדים מתגרשים

https://www.youtube.com/watch?v=4Y2bLHsqDz0

רוצים לקבל את המדריך המלא עם הסודות השמורים  בשאלה איך בוחרים עורך דין גירושין הקלידו אימייל ומספר טלפון ואנו נדאג לשלוח אליכם

עורכת דין לענייני גירושין ונוטריון רחל שחר הינה נוטריון מנוסה מאוד בעריכת הסכמי גירושין ייעוץ בענייני גירושין ואישור ההסכמים בבית המשפט לענייני משפחה.

האתר פונה לנשים וגברים כאחד. השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד.

המידע באתר הוא מידע כללי ואינו מידע מחייב. הזכויות המחייבות נקבעות על-פי חוק, תקנות ופסיקות בתי המשפט. השימוש במידע המופיע באתר אינו תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד – יש לעיין בתנאי השימוש.

על מה עברנו במאמר זה
Recommended Firm Logo
עו
לקבלת ייעוץ פרטני דיסקרטי - השאירו פרטים, או חייגו למספר:
03-7949755
Picture of עורכת דין ונוטריון רחל (רייצ'ל) שחר
עורכת דין ונוטריון רחל (רייצ'ל) שחר

עו"ד למשפחה לירושה צוואות ולענייני גירושין, עומדת בראש משרד עו"ד שחר הנחשב לאחד ממשרדי הבוטיק בצמרת משרדי עורכי הדין בישראל. המשרד שנוסד על ידה צמח והתפתח וכיום מעניק מגוון שירותים ובהם: דיני משפחה וירושות, ידועים בציבור, אפוטרופסות, ייפוי כוח מתקדם והסכמי ממון.

המשרד משתף פעולה עם צוות יועצים חיצוניים בתחום הכלכלה והאקטואריה על מנת להעניק שירות של מעטפת מלאה. עו"ד רחל שחר, הנחשבת לאוטוריטה בתחום דיני משפחה וירושה ניהלה מאז הסמכתה מאות תיקים סבוכים בתחום דיני המשפחה והירושה תוך ניסיון ראשון במעלה להביא את הצדדים לפתרונות ללא הגעה לכתליי בית המשפט.