איך פותחים תיק גירושין בלי שבן הזוג ידע

אחת השאלות הפופולאריות איך פותחים תיק גירושין בלי שבן הזוג ידע

אחת השאלות הפופולאריות ביותר שאני נשאלת אחרי השאלה האם עדיין מתקיים מירוץ סמכויות. אז פעמים רבות אנו רוצים לפתוח תיק גירושין אבל ללא ידיעת הצד השני וזאת מכיוון שאנחנו זקוקים לזמן על מנת לעכל את כל הסיטואציה ולפעמים גם זמן להבין לאן מערכת היחסים הזאת הולכת.

תוכן עניינים

מה צריך לדעת בהליך גירושין כדי לפתוח תיק בלי שבן הזוג ידע ויהיו לכם 5 ימים מלאים כדי להתייעץ ולגבש אסטרטגיה מלאה לניהול התיק.

מה שצריך לעשות במקרה כזה הוא פשוט לגשת לבית הדין הרבני או בית המשפט לענייני משפחה לבקש לפתוח יישוב סכסוך ואז להמתין עם ההמצאה לצד שכנגד.

שימו לב יש לכם חמישה ימים בלבד להמציא לצד שכנגד ובזמן הזה אתם חייבים להתגבש ולהיפגש עם עורך דין לענייני גירושין כדי לגבש את האסטרטגיה האמיתית שתוביל אתכם קדימה בתיק שיכול להיות אולי המלחמה הכי חשובה שתנהלו בחיים שלכם.

בקשה ליישוב סכסוך התייעצות עם עורך דין גירושין

אתם מתקשרים לעורך הדין או לפני שאתם פותחים תיק או לאחר פתיחת התיק לגירושין אבל בשום אופן לא מחכים יותר מחמישה ימים ועוד כמה עצות בעניין זה.

1. אל תאיימו על בן הזוג שאתם עומדים לפתוח תיק כי הוא יקדים אתכם. פשוט תפתחו.

2. תבדקו היטב שבן הזוג אינו עוקב אחריכם לבית המשפט.

3. אל תדברו בטלפון הסלולרי על כוונתכם לפתוח תיק. סביר מאוד שהוא מאזין לכם.

4. אל תשכחו בטעות טופס בקשה ליישוב סכסוך בבית העירנות שלכם קריטית בעניין הזה.

תגיעו לבית המשפט עם כל הטפסים הרלבנטיים חוסר בטופס כזה או אחר ימנע את הגשת הבקשה.

בקשה ליישוב סכסוך טופס להורדה מצאו ממש כאן

למדריך נוסף בבקשה ליישוב סכסוך לחצו ממש כאן

על מנת להקל עליכם מצרפת העתק מלא של הבקשה אפשר להדפיס ולהוריד:

ט' 254( מהדורה שניה( בערכאה השיפוטית ___________ ב __________________ תאריך __________ בקשה ליישוב סכסוך )לפי תקנה 2 לתקנות להסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה התשע"ו- 2016 , טופס 1( תקנה 2)) בעניין שבין המבקש: שם ת.ז כתובת טלפון אם המבקש מיוצג על ידי בא כוח: שם כתובת טלפון פקס' דואר אלקטרוני לבין המשיב: שם ת.ז כתובת טלפון פקס' דואר אלקטרוני הואיל ונתגלה סכסוך ביני לבין___________________, שהוא בן זוגי/הורהו של ילדי/ילדי/אבי/אמי )מחק את המיותר(. אני פונה לערכאה השיפוטית בבקשה ליישוב הסכסוך בלא התדיינות משפטית, ולהפניה ליחידת הסיוע שליד הערכאה השיפוטית. o למיטב ידיעתי, לא הוגשה בקשה ליישוב סכסוך ביני ובין המשיב אשר עודנה תלויה ועומדת בערכאה זו או בכל ערכאה אחרת. חתימת המבקש

רחל רייצ'ל שחר ושות' – עורכי דין ונוטריון (2004) מומחים במתן פתרונות לסוגיות גירושין. המשרד מעסיק עורכי דין ונוטריונים בעלי ניסיון מעשי של עשרות שנים ומספק פתרונות יצירתיים ותוצאות יוצאות דופן.

0
כל הפתרונות במקום אחד
0
שנות ייצוג משפטי
% 0
נצחונות בתיקים
% 0
שקט נפשי
+ 0
לקוחות מרוצים
צרו קשר לקבלת ייעוץ ללא עלות