התנגדות לצוואה במשפחה? אל תוותרו על זכויות הירושה שמגיעות לכם!

רגע לפני שהסכסוך מתחיל או עולה מדרגה,
רגע לפני שאתם עושים צעד שייתכן ולא תוכלו לחזור בו

כשמדובר על ביטול צוואה התנגדות לצוואה או פסילת צוואה צוואות וירושות, יש משמעות לקבלת החלטות מהירות, עוד בטרם יציאה להליך המשפטי. אסטרטגיה נכונה יכולה להכריע את ההליך!
אל תחליטו לבד, התייעצו איתנו ויחד נגיע להחלטות הנכונות עבורכם!

חייגו עוד היום:

לייעוץ פרטני דיסקרטי השאירו פרטים:

97% נצחונות לא טועים!

צוות משרד עורכי דין ונוטריון רחל שחר & גל רוסבי מור – בדיוק מי שאתם צריכים לצדכם!

בהובלת צוות עורכי הדין רחל שחר & גל רוסבי מור אנחנו מעמידים לרשותכם עשרות שנות ניסיוןבתחום ירושה, צוואות, דיני משפחה ומקרקעין.


מלבד התמחותינו בדיני משפחה, ירושות וצוואות ומקרקעין פועלים צוות במשרד גם כמגשרים ונוטריונים. מאז הסמכתם כעורכי דין ועד היום מייצגים צוות המשרד בתיקים סבוכים ומאתגרים בתחומי התמחותם, בהצלחה רבה ובמסירות יוצאת דופן.

יתרונות המשרד

התמחות בדיני משפחה

תחום העיסוק המרכזי של המשרד הוא דיני משפחה ועל כן הניסיון, הוותק והידע שצברנו עם השנים הם אחד מהיתרונות הגדולים שלנו.

הנגשה ותקשורת

צוות המשרד שומרים על שקיפות ובהירות בכל שלב בתיק, מסבירים את הסוגיות המשפטיות בגובה העיניים ומאפשרים ודאות וביטחון לאורך כל הדרך.

תמיכה לאורך כל הדרך

המשרד המשפחתי וכלל הצוות מעניקים רשת תמיכה לסוגיות קשות בענייני משפחה, ובהובלתם של עורכי הדין שחר & רוסבי מור מוקפדים ערכי האמפתיה וההכלה של המשרד.

זמינות

עדכונים בזמן אמת, תגובתיות ונכונות להישאר בקשר הם חלק מעקרונות השירות על פיהם פועל המשרד.

יצירתיות וחדוות עבודה

שימוש בכישורי פתרון בעיות, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה כדי לספק לכם את המענה והפתרונות הטובים ביותר עבורכם, הוא עקרון עבודה עליו מבסס המשרד את פעולתו.

השירותים של המשרד

ידועים בציבור

ידועים בציבור במדינת ישראל 2023 הינו סטטוס חשוב הן בחיי בני הזוג והן בענייני ירושה

צוואות וירושות

תחום דיני צוואות וירושות הינו אחד התחומים המשמעותיים בהם נדרשים תכנון מהלכים משפטיים הרבה לפני ביצועם. לרוב תכנון נכון יכול להכריע את גורל ההליך.

גירושין

למחלקת ירושות וניהול עזבונות ניסיון עתיר שנים בבהכנת צוואות בעדים וצוואות נוטריוניות, טיפול בסכסוכי ירושה וכן הגשת התנגדויות לצוואות.

מקרקעין

למחלקת מקרקעין במשרדנו מנהלת עסקאות בדירות מגורים, נכסים מסחריים, מגרשים, והתחדשות עירונית משרדנו מלווה לקוחות פרטיים וחברות מתכנון העסקה ועד להשלמתה. למשרד ניסיון בתכנון העברת נכסי מקרקעין משפחתיים מדור לדור, ובמסגרת הסכמים בין יורשים, תוך חסכון במיסים.

חוזים

הסכמי ממון

ייפוי כוח מתמשך

אפוטרופסות

משרדנו עוסק בדיני אפוטרופסות לרבות הגנה על אפוטרופסות, ביטול אפוטרופסות וביטולי מתנה שנתן חסוי

ביקורות של לקוחות

adi folkman
adi folkman
3 ביקורות
קרא עוד
משרד עו״ד מקצועי ואמין! שירות מושלם(!!!) בכל קנה מידה! צוות המשרד זמין לכל שאלה ובקשה, נותן עצות חכמות ומועילות מתוך ניסיון עשיר ועובד ביעילות. ממליצה בחום!
אושרה כהן
אושרה כהן
40 ביקורות
קרא עוד
נושא הפגישה וכל שאלה שהיתה לנו נענו במלוא הרצינות ומלוא האופציות שקשורות לנושא. גל נתן לנו סקירה כללית ואז ירד לפרטים יותר מדויקים הקשורים לנושא ואף פתר לנו את הנושא המשפחתי שהציק לנו והיינו צריכים יעוץ עו"ד. היה מאד נעים להיפגש עם גל ואורית , ידידותי אבל גם עינייני ביותר. תודה רבה
adi folkman
adi folkman
5 ביקורות
קרא עוד
באמצע החיים איבדתי את דרכי ואתם הובלתם אותי לדרך חדשה. זכיתי להכיר אנשים שהמקצועיות היא נר לרגליהם והאנושיות באה מכל הלב.
Omrit A
Omrit A
ביקורת אחת
קרא עוד
עו״ד רוסבי סייע לי במקרה הקשור במשפחתי. עם פנייתי אליו, הוא פרס בפניי את האפשרויות, ליווה אותי בסבלנות וענה על שאלה שעלתה (והיו לי הרבה). הוא מקצוען ושירותי. אני ממליצה בחום לכל מי שזקוק לסיוע משפטי לפנות אליו.
miriam wolf
miriam wolf
2 ביקורות
קרא עוד
רוצה לציין לטובה את הטיפול המסור , האמין והנאמן, שקיבלתי במשרד זה.
adi folkman
adi folkman
3 ביקורות
קרא עוד
אני ממליצה בחום על עורכת הדין רחל שחר. הגברת הזאת נדירה. מתחבבת על השופטים והשופטות באולם תוך דקה. רהוטה בצורה מעוררת השראה נולדה להופיע באולמות בית המשפט. מעריכה אותה מאוד
הקודם
הבא

מערוץ הYoutube- של המשרד

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

חייגו עוד היום:

לייעוץ פרטני דיסקרטי השאירו פרטים: