עורך דין ייפוי כוח מתמשך מעודכן 2023 | המדריך המלא על כל זכות המגיעה לכם | כל השאלות וכל התשובות

מחפשים עורך דין בנושא ייפוי כוח מתמשך? 

אנו מעניקים שירותי ייפוי כוח מתמשך ובעלי הסמכה מהאפוטרופוס הכללי לעריכתו ולהפקדתו על פי תיקון 48.
ליצירת קשר ניתן לפנות כבר עכשיו בטלפון 03-7949755
אנו מעניקים שירות מהיר ומקצועי ומשרדנו מדורג על ידי לקוחותיו שנה אחר שנה כמשרד מצטיין באיכות שירות בינלאומית. באתר זה ניתן למצוא מאמרים ובהם מידע יקר ערך לשירותי עורך דין ייפוי כוח מתמשך מומלץ באיכות ללא פשרות!

עו

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע  

מחפשים שירותי ייפוי כוח מתמשך אצל עורכת דין שאפשר לסמוך עליה? אנו מעניקים שירותי ייפוי כוח מתמשך שנים רבות ומתמצאים בתחום. הצטרפו למקבלי השירות שנהנים ממגוון יתרונות. לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו 03-7949755 

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע  

אודות משרד עו"ד ייפוי כוח מתמשך ונוטריון רחל רייצ'ל שחר

עורכת דין נוטריון רחל רייצ'ל שחר, יצאה לדרך עצמאית בשנת 2004 והקימה את משרד עורכי דין העוסק בענייני ירושה צוואות ומשפחה המעניק כחלק משירותיו שירותי תרגום נוטריון נרחבים.
במשך השנים יצר במשרד התמחות ספציפית בתחום שירותי ייפוי כוח מתמשך כמו גם בשירותי נוטריון ודיני משפחה על גווניהם השונים.
עורכת דין רחל שחר, עוסקת בתחום דיני ירושה צוואות וגירושין והיא מגשרת ומוסמכת ייפוי כוח מתמשך , ניהלה מאז הסמכתה מאות תיקים סבוכים בתחום דיני המשפחה.
תחום דיני המשפחה נחשב בעל היבטים רבים לרבות חלוקת רכוש, ביטול הסכמי ממון סרבנות גט ועוד.
לאחר הסמכתה כחברה בלשכת עורכי הדין התנדבה עו”ד רחל שחר במסגרות התנדבות רבות והעניקה לכל אישה או גבר אשר רוצה להתגרש או ייעוץ בדיני משפחה ייעוץ משפטי בסניף ויצ”ו בסביון וכן בסניף שי”ל בעיר יהוד.
עו”ד דיני משפחה רחל שחר כתבה וכותבת מאמרים רבים בתחום דיני משפחה והינה מנחה בתוכנית “אולפן המומחים”.
רחל שחר הינה בעלת בלוג באתר הפופולארי “סלונה” והיא מקפידה להתעדכן ולעדכן בפסיקה האחרונה.
משרד עורכות הדין רחל רייצ'ל שחר מדורג שנה אחרי שנה כאחד המשרדים הבולטים בזכות מקצוענותם חסרת הפשרות והשירות שהוא מעניק ללקוחות באיכות גבוהה ביותר.
נשמח לסייע לכם בכל עניין הקשור לתחום מומחיותינו

שואלים אותנו הרבה

ייפוי כוח מתמשך עלות

עלות ייפוי כוח מתמשך נעה בין 2,500 ש"ח לעריכת ייפוי כוח מתמשך ליחיד ל 4,500 ש"ח לזוג. יחד עם זאת לא קיימה חובה על עורך דין לגבות שכר טרחה כזה או אחר והוא רשאי לפעול על פי מיטב שיקול דעתו המקצועי בעניין של עלות ייפוי כוח מתמשך.

מהו ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך נחשב כיום לאחר הכלעם החשובים לתכנון הזיקנה. ייפוי כוח מתמשך מאפשר לאדם בגיל השלישי לקבוע מי יהיה אחראי עליו בקבלת החלטות בעת שלא יהיה בכוחו לקבל החלטות. הפקדת ייפוי כוח מתמשך מונעת מצב בו בני המשפחה יצטרכו לגשת לבית משפט על מנת למנות אפוטרופוס

ייפוי כוח מתמשך שכר טרחה מומלץ

לשכת עורכי הדין פרסמה המלצות הנוגעות לעלות ייפוי כוח מתמשך. המלצות אלו נועדות על מנת לתת לאזרחים אינדיקציה באשר למחירו הראוי של עריכת ייפוי כוח מתמשך. יחד עם זאת שכר טרחה זה אינו חובה אלא מומלץ

איך מפקידים ייפוי כוח מתמשך?

הפקדת ייפוי כוח מתמשך נעשית על ידי עורך הדין אשר ערך עבורכם את מסמך ייפוי כוח מתמשך. לצורך כך עורך הדין נכנס למערכת ייפוי כוח מתמשך של האפוטרופוס הכללי ולאחר קבלת הרשאה הוא מפקיד את ייפוי הכוח.

על מה עברנו במאמר זה
Recommended Firm Logo
עו
לקבלת ייעוץ פרטני דיסקרטי - השאירו פרטים, או חייגו למספר:
03-7949755
Picture of עורכת דין ונוטריון רחל (רייצ'ל) שחר
עורכת דין ונוטריון רחל (רייצ'ל) שחר

עו"ד למשפחה לירושה צוואות ולענייני גירושין, עומדת בראש משרד עו"ד שחר הנחשב לאחד ממשרדי הבוטיק בצמרת משרדי עורכי הדין בישראל. המשרד שנוסד על ידה צמח והתפתח וכיום מעניק מגוון שירותים ובהם: דיני משפחה וירושות, ידועים בציבור, אפוטרופסות, ייפוי כוח מתקדם והסכמי ממון.

המשרד משתף פעולה עם צוות יועצים חיצוניים בתחום הכלכלה והאקטואריה על מנת להעניק שירות של מעטפת מלאה. עו"ד רחל שחר, הנחשבת לאוטוריטה בתחום דיני משפחה וירושה ניהלה מאז הסמכתה מאות תיקים סבוכים בתחום דיני המשפחה והירושה תוך ניסיון ראשון במעלה להביא את הצדדים לפתרונות ללא הגעה לכתליי בית המשפט.