עורך דין ידועים בציבור: כל מה שצריך לדעת | מעודכן ל2023 | המדריך המלא על כל זכות המגיעה לכם | כל השאלות וכל התשובות

המענה לנושא סטטוס זה נבע בעיקר מחוסרים בחקיקה אשר אילצו את בתי המשפט ליצוק תוכן למעמד הידועים בציבור אשר הלך וצבר תאוצה במשך השנים וכיום מונה אוכלוסיית ידועים בציבור מאות אלפי אזרחים. בני זוג החיים כידועים בציבור יכולים לערוך הסכם שיסדיר את חלוקת רכושם במקרה של סיום הזוגיות, ואם לא ערכו הסכם יהיו זכאים בני […]

עו

המענה לנושא סטטוס זה נבע בעיקר מחוסרים בחקיקה אשר אילצו את בתי המשפט ליצוק תוכן למעמד הידועים בציבור אשר הלך וצבר תאוצה במשך השנים וכיום מונה אוכלוסיית ידועים בציבור מאות אלפי אזרחים. בני זוג החיים כידועים בציבור יכולים לערוך הסכם שיסדיר את חלוקת רכושם במקרה של סיום הזוגיות, ואם לא ערכו הסכם יהיו זכאים בני זוגם לרשת מחצית מעיזבונם כמו בעל ואישה. גם בני זוג אשר חיים כידועים בציבור ולא נישאו בנישואים אזרחיים יכולים לערוך הסכם חיים משותפים

הסכם תקף צריך להיעשות בכתב ולהיחתם בידי שני הצדדים

ניתן לאשר את ההסכם בבית המשפט לענייני משפחה או אצל נוטריון.
ככלל, על פי פסיקת בית המשפט במרוצת השנים, בני זוג ידועים בציבור עשויים להיחשב כבעלי זכויות זה ברכושו זה של זה, במקרה של פרידה. במקרים מסוימים ובהתאם לנסיבות, ייתכן שיתוף גם אם הרכוש רשום על שם אחד מבני הזוג בלבד. הקניית זכויות לבן הזוג האחד ברכוש בן הזוג האחר מבוססת על "חזקת השיתוף בין בני זוג", שקיומה תלוי באורח חייהם של בני הזוג במהלך הקשר. בני זוג החיים יחד כידועים בציבור, ומעוניינים להסדיר את ההתנהלות הרכושית והכלכלית ביניהם מבלי להידרש לקיומה של חזקת השיתוף, יכולים לעשות זאת בהסכם לחיים משותפים, בדומה להסכם יחסי ממון בין בני זוג נשואים.
ככל שמבקשים לערוך הסכם חיים משותפים הוא צריך להיעשות בכתב ולהיחתם בידי שני הצדדים.
אנו ממליצים לאשר את ההסכם בבית משפט לענייני משפחה או אצל נוטריון, אך ניתן ורצוי לעשות זאת כדי לחזק את מעמדו המשפטי.

הקשר בין הסכם לחיים משותפים לבין צוואה או ירושה

אדם יכול להוריש (על פי צוואה או כללי חוק הירושה) רק נכסים וכספים שבבעלותו, או את החלק שלו בלבד בנכסים משותפים. אדם לא יכול להוריש את רכושו או להורות מה ייעשה בו לאחר מותו אלא בצוואה בלבד, וראו בטלות עסקאות בירושה. הסכם לחיים משותפים קובע כיצד יחולקו הנכסים של בני זוג בינם לבין עצמם, ובכך קובע מהו היקף העיזבון של כל אחד מבני הזוג, ואילו צוואה קובעת כיצד יחולק אותו עיזבון.

בהובלתה של רחל רייצ'ל שחר וצוות משרדה כמו גם מומחים בטיפול ובייעוץ וייצוג זוגות הידועים בציבור במדינת ישראל תוך ניסיון בניהול תיקים מורכבים וניהול משא ומתן בתיקי ידועים בציבור בארץ ובחו"ל. למשרד ניסיון רב בנושא הידועה בציבור ותהליך רישום לידועים בציבור תוך שילוב הסמכות בייפוי כוח מתמשך וכן הסמכה כנוטריונית מטעם משרד המשפטים.

אנו מייצגים אנשי הייטק ובעלי עסקים תוך שילוב ידע מתוך תחום הקניין הרוחני. צוות עורכי הדין והנוטריונים במשרד פועל בכל תיק בגישה המאפשרת מיצוי מלא של בזכויות הלקוחות, גישה אשר הוכיחה עצמה בהישגים יוצאי דופן של המשרד שבהם אנו גאים.

משרדנו ערך עבורכם מחשבון קצבת שארים ידועים בציבור וזאת על פי תקנות המוסד לביטוח לאומי. ניתן להיעזר במחשבון זה לצורך בדיקת זכאותכם לקצבת שארים במעמד של ידועים בציבור. בהובלתה של רחל רייצ'ל שחר וצוות משרדה כמו גם מומחים בטיפול ובייעוץ וייצוג זוגות הידועים בציבור במדינת ישראל תוך ניסיון בניהול תיקים מורכבים וניהול משא ומתן בתיקי ידועים בציבור בארץ ובחו"ל. למשרד ניסיון רב בנושא הידועה בציבור ותהליך רישום לידועים בציבור תוך שילוב הסמכות בייפוי כוח מתמשך וכן הסמכה כנוטריונית מטעם משרד המשפטים.

אנו מייצגים אנשי הייטק ובעלי עסקים תוך שילוב ידע מתוך תחום הקניין הרוחני. צוות עורכי הדין והנוטריונים במשרד פועל בכל תיק בגישה המאפשרת מיצוי מלא של בזכויות הלקוחות, גישה אשר הוכיחה עצמה בהישגים יוצאי דופן של המשרד שבהם אנו גאים.

צפו בסרטון שיתן לכם תשובות בנושא זכויות ידועים בציבור

עורך דין לענייני ידועה בציבור השירותים הנפוצים: שאנו מספקים לתביעות בענייני ידועה בציבור

  • ייעוץ ראשוני מטעם עורכי דין לייצוג ידועים בציבור בנושא זכויות "ידועים בציבור" תנאים מקדימים להכרה בידועים בציבור ותהליך רישום לידועים בציבור ליווי הלקוח לאורך ההליך המשפטי מתחילתו ועד סיומו תוך השגת הישגים יוצאי דופן.
  • ייעוץ ראשוני לשיפור סיכויים להצלחת תביעות בענייני ידועים בציבור-עורך דין ונוטריון רחל שחר מגישה תביעות לסעדים זמניים שונים בהליך רישום ידועים בציבור והליך הכרה כידועה בציבור סעדים זמניים אלה מאפשרים השגת יתרונות טקטיים משמעותיים בהליכים שונים בתחומי הידועים בציבור.
  • גישור בין בני משפחה במחלוקות על ירושת ידועה בציבור וכן על זכויות ידועה בציבור בעיזבון וזאת על מנת לאפשר הגעה למשא ומתן מנקודת יתרון משמעותי על הצד שכנגד.
  • עורך דין ידועים בציבור מייעצת גם בתהליך ליווי לכל המוסדות השונים כגון ביטוח לאומי משרד הפנים וחתימת הסכמים בין ידועים בציבור והכל בחיוך ומסירות עליה מעידים לקוחותיה.

עורך דין ידועים בציבור

תוכן עניינים
לקבלת ייעוץ פרטני דיסקרטי - השאירו פרטים, או חייגו למספר:
03-7949755
ידועה בציבור זכויות בירושה

המליצו על עו"ד ונוטריון רחל רייצ'ל שחר

שני שקורמן
ביקורת אחת
5/5
עו"ד רחל שחר, היא עו"ד מצוינת ששמה את הלקוח במרכז היא מונעת מתחושת שליחות עמוקה לסייע לאנשים. עו"ד רחל שחר טיפלה ומטפלת בתיק שלי ושל קרובי משפחתי במסירות אין קץ, הייתה זמינה לכל שאלה או בקשה שלנו והתמודדה עם תיק מורכב בדילוגי איילה. היא פשוט יודעת להתנהל מול הכרישים הגדולים ביותר כאילו נולדה להיות אשת עסקים וגם עורכת דין. היא לא חוששת או מתרגשת מאף אחד. מכבדת את כולם אבל לא מנידה עפעף אם מדובר במשרד עורכי דין שהוא פירמה ידועה או בצד שכנגד שיכול להיות מילארדר מפורסם. כולם בעיניה דומים. היא נחמדה ואדיבה מאוד אבל ראייתי אותם גם מנחיתה מכת קראטה למי שהרגישה שמתנהל לא בתום לב. היא נותנת לכולם הזדמנות שווה להוכיח שהם באמת ראויים להתנהל במו"מ בתום לב ואם לא, היא שולפת סט כלים שלא מבייש סמוראית מדרג מובחר. אני אוהבת אותה את הישירות שלה ואת החיוך חושף שפתיים. אני בעיקר אוהבת שהיא עושה הכל כאילו ממש "סכין חמה בחמאה" בלי לעשות סיפור מכלום. וחוץ מזה היא גם מצחיקה ואשת שיחה נחמדה וזה כבר בונוס ללא עלות נוספת מצידה.
ים בן צבי
4 ביקורות
5/5
עורכת הדין רחל שחר (שזכיתי שתסכים שאקרא לה רייצ'ל) היא אחת מעורכות הדין הנדירות שקיימות פה. הכרתי בה תכונות מדהימות היא מאוד מוסרית. היא אכפתית. היא אינטליגנטית. יש לה עמדה מאוד ברורה לגבי דברים אבל היא לא מתבטאה בקיצוניות. היא חריפה והבינה את התיק שלי בדקות ספורות. היא יודעת להבחין בין עיקר וטפל ולבחור במשימה הרלבנטית ולהתקדם במהירות. היא נאמנה לדרכה. יש לה מאור פנים ואם חשבתם שבגלל כל אלה תהיה בה גאווה. אז ממש לא. היא הכי צנועה בעולם ושמעתי עליה דברים מדהימים אבל ממש לא ממנה.
review (3)
מתן אברהם
21 ביקורות
5/5
העבודה מול עורכת הדין רחל שחר הייתה חוויה מצוינת מהרגע הראשון. פניתי אליה בתחילה לאחר המלצה שקיבלתי מאחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל והמלצה זו לא הכזיבה. עוה"ד שחר טיפלה לי בתיק מורכב שכלל מסמכים רבים והתרוצצויות רבות אל מול הרשויות. עוה"ד שחר השכילה להביא פתרונות משפטיים מחוץ לקופסה שלא חשבתי שקיימים וזאת במטרה להשיג את התוצאה הרצויה. עוה"ד שחר הינה אדם נעים ומקצועי. אני ממליץ בחום לעבוד איתה.
review (4)
Binyamin Dadoun
2 ביקורות
5/5
אחת מעורכות הדין המקצועיות ביותר שפגשתי. הלכתי לארבעה עורכי דין וקיבלתי רק חסרון כיס. עורכת דין רחל שחר נכנסה לתמונה ותוך חודשיים הייתי עם הסכם מזונות ביד. עברתי לגור בדירה מרווחת והילד שלי מקבל כל מה שמגיע לו. עורכת דין שחר את אלופת העולם. האלופה שלנו
review (5)
Yahely Raz
ביקורת אחת
5/5
עורכת דין רחל שחר היא קודם כל אדם אנושי ביותר שמגלה יחס חם וחמלה כלפי כל הסובבים אותו. היא אשת מקצוע מהשורה הראשונה ואפשר לסמוך עליה שלכל הבטחה יש כיסוי מלא. מקצוענות במשרד שלה זה שם המשחק. הכל על השולחן והלקוח יודע מה הדרך הנכונה ולאן לא כדאי להגיע. מומלצת ואהובה חברה של ממש
review (6)
שירלי סמית
ביקורת אחת
5/5
עורכת דין רחל שחר היא קודם כל אדם אנושי ביותר שמגלה יחס חם וחמלה כלפי כל הסובבים אותו. היא אשת מקצוע מהשורה הראשונה ואפשר לסמוך עליה שלכל הבטחה יש כיסוי מלא. מקצוענות במשרד שלה זה שם המשחק. הכל על השולחן והלקוח יודע מה הדרך הנכונה ולאן לא כדאי להגיע. מומלצת ואהובה חברה של ממש
review (7)
פוראבר הפקות
2 ביקורות
5/5
מדובר באחת העורכות דין החזקות בארץ אנחנו מרוצים מאוד משירות אישי ומכל הלב עזרת ונעמת לנו מאוד הגענו לתוצאות יותר ממה שחלמנו אפילו להגיע! תודה על ליווי צמוד ושירות יוצא מן הכלל.
review (8)
עדי אלעזר
111 ביקורות
5/5
מדובר בעורכת דין מהשורה הראשונה. מקצוענית מהירה חדה כתער. שמחה שפגשתי בה ומוקירה כל הצלחה!
כל הפתרונות במקום אחד
1
שנות ייצוג משפטי
15
נצחונות בתיקים
% 75
שקט נפשי
% 90
לקוחות מרוצים
+ 1980

רחל רייצ'ל שחר ושות' – עורכי דין ונוטריון (2004) מומחים במתן פתרונות לסוגיות גירושין ומייצגים חברות ופרטיים מול מוסדות המשפט השונים ובבתי המשפט. המשרד מעסיק עורכי דין ונוטריונים בעלי ניסיון מעשי של עשרות שנים ומספק פתרונות יצירתיים ותוצאות יוצאות דופן.