עורך דין ירושות

צרו קשר לקבלת ייעוץ ללא עלות

עורך דין ירושות מומלץ רחל רייצ'ל שחר

בהובלתה של רחל רייצ'ל שחר וצוות משרדה כמו גם צוות עורכי דין לענייני ירושה מומחים בטיפול ובייעוץ בענייני ירושה ומתמחים בטיפול בהתנגדויות לצווי ירושה ובסכסוכי ירושה גם של לקוחות מחו"ל. למשרד ניסיון רב בדיני משפחה על כל גווניהם תוך שילוב הסמכות בייפוי כוח מתמשך וכן הסמכה כנוטריונית מטעם משרד המשפטים. אנו מייצגים אנשי הייטק ובעלי עסקים תוך שילוב ידע מתוך תחום הקניין הרוחני. כמו כן אנו מייצגים בעלי חברות בהליכי תוך הגנה מקסימלית על זכויותיהם. צוות משרד עו"ד לענייני ירושות והנוטריונים במשרד פועל בכל תיק בגישה המאפשרת מיצוי מלא של זכויות הלקוחות, גישה אשר הוכיחה עצמה בהישגים יוצאי דופן של המשרד שבהם אנו גאים.

עו"ד לענייני ירושה השירותים הנפוצים: שאנו מספקים לתביעות בענייני ירושה

  • ייעוץ ראשוני בנושא סכסוכי ירושה ליווי הלקוח לאורך ההליך המשפטי מתחילתו ועד סיומו תוך השגת הישגים יוצאי דופן.
  • ייעוץ ראשוני לשיפור סיכויים להצלחת הגשת התנגדות לצו ירושה וביטול מתנה מתוך העזבון. ייעוץ ראשוני חשוב זה מאפשר השגת יתרונות טקטיים משמעותיים בהליכים שונים בתחומי דיני ירושה.
  • גישור בין בני משפחה במחלוקות על ענייני ירושה שונים וזאת על מנת לאפשר הגעה למשא ומתן מנקודת יתרון משמעותי על הצד שכנגד. עורך דין סכסוכי ירושה מייעצת גם במניעת סכסוכי ירושה עתידיים בין בני משפחה.
  • עורך דין דיני משפחה מומלץ רחל שחר תעזור בטיפול משפטי אגרסיבי בענייני הגנה על הסכמי מתנה בירושה, התנגדות להסכם מתנה, עסקאות עתידיות בירושה וסכסוכי ירושה נפוצים אשר אם לא מטופלות בדרכים החוקיות העומדות לרשותכם יכולות להביא לבזבוז משאבים ניכר.
אולי יעניין אותך גם
0
כל הפתרונות במקום אחד
0
שנות ייצוג משפטי
% 0
נצחונות בתיקים
% 0
שקט נפשי
+ 0
לקוחות מרוצים

רחל רייצ'ל שחר ושות' – עורכי דין ונוטריון (2004) מומחים במתן פתרונות לסוגיות ירושות. המשרד מעסיק עורכי דין ונוטריונים בעלי ניסיון מעשי של עשרות שנים ומספק פתרונות יצירתיים ותוצאות יוצאות דופן.

צרו קשר לקבלת ייעוץ ללא עלות