עורך דין מקרקעין: כל מה שצריך לדעת | מעודכן ל2023

עורך דין נדל"ן מומלץ רחל רייצ'ל שחר

בהובלתה של רחל רייצ'ל שחר וצוות משרדה כמו גם צוות עורכי דין חיצוני לענייני מקרקעין מומחים בטיפול ובייעוץ  בענייני מקרקעין ומתמחים בטיפול בניסוח הסכמי מקרקעין גם של לקוחות מחו"ל.

למשרד ניסיון רב בדיני מקרקעין  על כל גווניהם תוך שילוב הסמכות בייפוי כוח מתמשך וכן הסמכה כנוטריונית מטעם משרד המשפטים. המשרד מייצג חברות יזמיות ובעלי עסקים תוך שילוב ידע מתוך תחום הקניין הרוחני. כמו כן אנו מייצגים בעלי חברות בהליכי  תוך הגנה מקסימלית על זכויותיהם.

צוות משרד עו"ד לענייני מקרקעין ונוטריון במשרד פועל בכל תיק בגישה המאפשרת מיצוי מלא של זכויות הלקוחות, גישה אשר הוכיחה עצמה בהישגים יוצאי דופן של המשרד שבהם אנו גאים.

בהובלתה של רחל רייצ'ל שחר וצוות משרדה כמו גם צוות עורכי דין חיצוני לענייני מקרקעין מומחים בטיפול ובייעוץ  בענייני מקרקעין ומתמחים בטיפול בניסוח הסכמי מקרקעין גם של לקוחות מחו"ל.

עו

ניסוח הסכמי מקרקעין | עורך דין מקרקעין רחל רייצ'ל שחר

 • העברת דירות נכסי מקרקעין מגרשים חנויות ונכסים מסחריים אגב ירושה.
 • עורך דין נדלן מומלץ לרכישת דירה מקבלן ורכישה יד שנייה. עורך דין מקרקעין מסייעת באמצעות צוות משרדה ברכישת נדל"ן מסחרי ונדלן מניב.
 • עורך דין השקעות בנדלן מעניקה באמצעות שמאים הערכות גודל כלכלית לנושא נדלן עסקי.
 • עורך דין מקרקעין ליווי הלקוח לאורך ההליך המשפטי מתחילתו ועד סיומו תוך השגת הישגים יוצאי דופן.
 • ייעוץ ראשוני לעסקאות העברה ללא תמורה וביצוע עסקאות העברה ללא תמורה.
 • עורך דין מקרקעין לייצוג משפטי של רוכשי דירות יד 2 ומשפרי דיור. ייעוץ בכדאיות השקעה במקרקעין באמצעות יועצים חיצוניים של המשרד.
 • ייעוץ בשינוי תבע וסיוע במציאת משרד אדריכלים
 • תביעות למפקח המקרקעין
 • תצהיר בדבר מצב מקרקעין
 • יפויי כוח במקרקעין וביטול ייפוי כוח נוטריוני לצורך עסקת מקרקעין
 • ירושות במקרקעין
 • תביעות לסילוק יד במקרקעין ודמי שימוש ראויים
 • תביעות אצל המפקחת לענייני מקרקעין
 • תביעות לפירוק שיתוף במקרקעין
תוכן עניינים
לקבלת ייעוץ פרטני דיסקרטי - השאירו פרטים, או חייגו למספר:
03-7949755
ידועה בציבור זכויות בירושה

המליצו על עו"ד ונוטריון רחל רייצ'ל שחר

שני שקורמן
ביקורת אחת
5/5
עו"ד רחל שחר, היא עו"ד מצוינת ששמה את הלקוח במרכז היא מונעת מתחושת שליחות עמוקה לסייע לאנשים. עו"ד רחל שחר טיפלה ומטפלת בתיק שלי ושל קרובי משפחתי במסירות אין קץ, הייתה זמינה לכל שאלה או בקשה שלנו והתמודדה עם תיק מורכב בדילוגי איילה. היא פשוט יודעת להתנהל מול הכרישים הגדולים ביותר כאילו נולדה להיות אשת עסקים וגם עורכת דין. היא לא חוששת או מתרגשת מאף אחד. מכבדת את כולם אבל לא מנידה עפעף אם מדובר במשרד עורכי דין שהוא פירמה ידועה או בצד שכנגד שיכול להיות מילארדר מפורסם. כולם בעיניה דומים. היא נחמדה ואדיבה מאוד אבל ראייתי אותם גם מנחיתה מכת קראטה למי שהרגישה שמתנהל לא בתום לב. היא נותנת לכולם הזדמנות שווה להוכיח שהם באמת ראויים להתנהל במו"מ בתום לב ואם לא, היא שולפת סט כלים שלא מבייש סמוראית מדרג מובחר. אני אוהבת אותה את הישירות שלה ואת החיוך חושף שפתיים. אני בעיקר אוהבת שהיא עושה הכל כאילו ממש "סכין חמה בחמאה" בלי לעשות סיפור מכלום. וחוץ מזה היא גם מצחיקה ואשת שיחה נחמדה וזה כבר בונוס ללא עלות נוספת מצידה.
ים בן צבי
4 ביקורות
5/5
עורכת הדין רחל שחר (שזכיתי שתסכים שאקרא לה רייצ'ל) היא אחת מעורכות הדין הנדירות שקיימות פה. הכרתי בה תכונות מדהימות היא מאוד מוסרית. היא אכפתית. היא אינטליגנטית. יש לה עמדה מאוד ברורה לגבי דברים אבל היא לא מתבטאה בקיצוניות. היא חריפה והבינה את התיק שלי בדקות ספורות. היא יודעת להבחין בין עיקר וטפל ולבחור במשימה הרלבנטית ולהתקדם במהירות. היא נאמנה לדרכה. יש לה מאור פנים ואם חשבתם שבגלל כל אלה תהיה בה גאווה. אז ממש לא. היא הכי צנועה בעולם ושמעתי עליה דברים מדהימים אבל ממש לא ממנה.
review (3)
מתן אברהם
21 ביקורות
5/5
העבודה מול עורכת הדין רחל שחר הייתה חוויה מצוינת מהרגע הראשון. פניתי אליה בתחילה לאחר המלצה שקיבלתי מאחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל והמלצה זו לא הכזיבה. עוה"ד שחר טיפלה לי בתיק מורכב שכלל מסמכים רבים והתרוצצויות רבות אל מול הרשויות. עוה"ד שחר השכילה להביא פתרונות משפטיים מחוץ לקופסה שלא חשבתי שקיימים וזאת במטרה להשיג את התוצאה הרצויה. עוה"ד שחר הינה אדם נעים ומקצועי. אני ממליץ בחום לעבוד איתה.
review (4)
Binyamin Dadoun
2 ביקורות
5/5
אחת מעורכות הדין המקצועיות ביותר שפגשתי. הלכתי לארבעה עורכי דין וקיבלתי רק חסרון כיס. עורכת דין רחל שחר נכנסה לתמונה ותוך חודשיים הייתי עם הסכם מזונות ביד. עברתי לגור בדירה מרווחת והילד שלי מקבל כל מה שמגיע לו. עורכת דין שחר את אלופת העולם. האלופה שלנו
review (5)
Yahely Raz
ביקורת אחת
5/5
עורכת דין רחל שחר היא קודם כל אדם אנושי ביותר שמגלה יחס חם וחמלה כלפי כל הסובבים אותו. היא אשת מקצוע מהשורה הראשונה ואפשר לסמוך עליה שלכל הבטחה יש כיסוי מלא. מקצוענות במשרד שלה זה שם המשחק. הכל על השולחן והלקוח יודע מה הדרך הנכונה ולאן לא כדאי להגיע. מומלצת ואהובה חברה של ממש
review (6)
שירלי סמית
ביקורת אחת
5/5
עורכת דין רחל שחר היא קודם כל אדם אנושי ביותר שמגלה יחס חם וחמלה כלפי כל הסובבים אותו. היא אשת מקצוע מהשורה הראשונה ואפשר לסמוך עליה שלכל הבטחה יש כיסוי מלא. מקצוענות במשרד שלה זה שם המשחק. הכל על השולחן והלקוח יודע מה הדרך הנכונה ולאן לא כדאי להגיע. מומלצת ואהובה חברה של ממש
review (7)
פוראבר הפקות
2 ביקורות
5/5
מדובר באחת העורכות דין החזקות בארץ אנחנו מרוצים מאוד משירות אישי ומכל הלב עזרת ונעמת לנו מאוד הגענו לתוצאות יותר ממה שחלמנו אפילו להגיע! תודה על ליווי צמוד ושירות יוצא מן הכלל.
review (8)
עדי אלעזר
111 ביקורות
5/5
מדובר בעורכת דין מהשורה הראשונה. מקצוענית מהירה חדה כתער. שמחה שפגשתי בה ומוקירה כל הצלחה!
אולי תתעניינו גם ב...
מדריך מלא להגשת תביעה ללא עורך דין אצל המפקח על...
מדריך מלא להגשת תביעה ללא עורך דין אצל המפקח על מקרקעין בנושא סכסוכי שכנים או כל מחלוקת אחרת בדרך קלה פשוטה ומומלצת המפקח על המקרקעין הינו גורם שיפוטי אשר אליו מוגשות תביעות בנושאים שונים אשר שייכים לנושא בית משותף.
איך רושמים משכנתא בטאבו לבד ללא עורך דין מקרקעי...
זה בהחלט אפשרי אם כי מעט מסורבל יותר שכן באופן ברור לא כל אדם ירכוש מערכת ממוחשבת בשווי אלפי דולרים כדי לבצע רישום חד פעמי בלבד, ובהחלט ניתן להבין זאת. לכן הכנו מדריך זה בעבורכם וזאת על מנת שתקבלו החלטות מושכלות.אנו מציעים סיוע משפטי לרישום משכנתא...
עורך דין לצורך רישום דירה בטאבו? האם צריך? המדר...
שימו לב עליכם לבדוק בטרם הגעה ללשכה לרישום מקרקעין האם היו שינויים בקבלת הקהל, בזימון תורים ובמענה הטלפוני בשל נגיף הקורונה
זכרון דברים בעסקת מקרקעין תזכורת נוספת לחשיבות ...
מה היו ההסכמות אליהן הגיעו הצדדים ביחס לעסקת הנדל"ן? האם השתכלל הסכם מחייב ובר אכיפה? האם נוהל מו"מ סביב הסכם השותפות בתום לב?
דיזינגוף 121
כל הפתרונות במקום אחד
1
שנות ייצוג משפטי
15
נצחונות בתיקים
% 75
שקט נפשי
% 90
לקוחות מרוצים
+ 1980

רחל רייצ'ל שחר ושות' – עורכי דין ונוטריון (2004) מומחים במתן פתרונות לסוגיות גירושין ומייצגים חברות ופרטיים מול מוסדות המשפט השונים ובבתי המשפט. המשרד מעסיק עורכי דין ונוטריונים בעלי ניסיון מעשי של עשרות שנים ומספק פתרונות יצירתיים ותוצאות יוצאות דופן.