עורך דין לענייני משפחה

צרו קשר לקבלת ייעוץ ללא עלות

עורך דין דיני משפחה מומלץ רחל רייצ'ל שחר

בהובלתה של רחל רייצ'ל שחר וצוות משרדה כמו גם צוות עורכי דין לענייני משפחה מומחים בטיפול ובייעוץ בענייני משפחה מורכבים וניהול משא ומתן בתיקי ענייני משפחה בארץ ובחו"ל. למשרד ניסיון רב בדיני משפחה על כל גווניהם תוך שילוב הסמכות בייפוי כוח מתמשך וכן הסמכה כנוטריונית מטעם משרד המשפטים. אנו מייצגים אנשי הייטק ובעלי עסקים תוך שילוב ידע מתוך תחום הקניין הרוחני. כמו כן אנו מייצגים בעלי חברות בהליכי תוך הגנה מקסימלית על זכויותיהם. צוות משרד עו"ד לענייני משפחה והנוטריונים במשרד פועל בכל תיק בגישה המאפשרת מיצוי מלא של זכויות הלקוחות, גישה אשר הוכיחה עצמה בהישגים יוצאי דופן של המשרד שבהם אנו גאים.

עו"ד לענייני משפחה השירותים הנפוצים: שאנו מספקים לתביעות בענייני משפחה

  • ייעוץ ראשוני בנושא הסדרי ראייה סבא וסבתא ליווי הלקוח לאורך ההליך המשפטי מתחילתו ועד סיומו תוך השגת הישגים יוצאי דופן. ייעוץ ראשוני לשיפור סיכויים להצלחת תביעות משמורת משותפת והפחתת מזונות עו"ד לענייני משפחה בנושא צו הגנה. ייעוץ ראשוני חשוב זה מאפשר השגת יתרונות טקטיים משמעותיים בהליכים שונים בתחומי דיני משפחה.
  • גישור בין בני משפחה במחלוקות על ענייני משפחה שונים וזאת על מנת לאפשר הגעה למשא ומתן מנקודת יתרון משמעותי על הצד שכנגד. עורך דין דיני משפחה מייעצת גם בנשוא הלוואה או מתנה לילד המתחתן ומתנות בין קרובי משפחה. שאלה מעניינת נוספת בה נוגע עורך דין לענייני משפחה היא מתי העברת כספים בין הורה לילד היא הלוואה ומתי מתנה?
  • עורך דין דיני משפחה מומלץ רחל שחר תעזור בטיפול משפטי אגרסיבי כנגד תביעות סרק בענייני משפחה תביעות אשר אם לא מטופלות
אולי יעניין אותך גם
0
כל הפתרונות במקום אחד
0
שנות ייצוג משפטי
% 0
נצחונות בתיקים
% 0
שקט נפשי
+ 0
לקוחות מרוצים

רחל רייצ'ל שחר ושות' – עורכי דין ונוטריון (2004) מומחים במתן פתרונות לסוגיות דיני משפחה. המשרד מעסיק עורכי דין ונוטריונים בעלי ניסיון מעשי של עשרות שנים ומספק פתרונות יצירתיים ותוצאות יוצאות דופן.

צרו קשר לקבלת ייעוץ ללא עלות