עורך דין צוואה

צרו קשר היום לקבלת ייעוץ
ללא התחייבות

עורך דין מומלץ 2021 לצוואה רחל רייצ'ל שחר

בהובלתה של רחל רייצ'ל שחר וצוות משרדה כמו גם מומחים בטיפול ובייעוץ צוואות מורכבים וניהול משא ומתן בתיקי צוואות בארץ ובחו"ל. למשרד וניסיון רב ה=בהכנת הסכמי עיזבון כמו גם בדיני הצוואות ודיני משפחה על כל גווניהם תוך שילוב הסמכות בייפוי כוח מתמשך וכן הסמכה כנוטריונית מטעם משרד המשפטים. אנו מייצגים אנשי הייטק ובעלי עסקים תוך שילוב ידע מתוך תחום הקניין הרוחני. כמו כן אנו מייצגים בעלי חברות בהליכי תוך הגנה מקסימלית על זכויותיהם. צוות עורכי הדין והנוטריונים במשרד פועל בכל תיק בגישה המאפשרת מיצוי מלא של בזכויות הלקוחות, גישה אשר הוכיחה עצמה בהישגים יוצאי דופן של המשרד שבהם אנו גאים.

עורך דין מומלץ לשנת 2021 לענייני צוואות מה השירותים שאנו מספקים לתביעות בענייני צוואות

אולי תתעניינו גם ב...

צוואה לדוגמא להורדה.doc

צוואה לדוגמא להורדה לחץ כאן https://rslawfirm.co.il/wp-content/uploads/2020/04/contract237.doc ⚖️ מחפשים עורך דין לייעוץ בנושא צוואה?  ✅ נשמח לסייע בענייני צוואה שונים ✅ ענייני ירושה ועיזבון✅ הסכמי יורשים

קראו עוד »
0
כל הפתרונות במקום אחד
0
שנות ייצוג משפטי
% 0
נצחונות בתיקים
% 0
שקט נפשי
+ 0
לקוחות מרוצים

רחל רייצ'ל שחר ושות' – עורכי דין ונוטריון (2004) מומחים במתן פתרונות לסוגיות צוואות ומייצגים חברות ופרטיים מול מוסדות המשפט השונים ובבתי המשפט. המשרד מעסיק עורכי דין ונוטריונים בעלי ניסיון מעשי של עשרות שנים ומספק פתרונות יצירתיים ותוצאות יוצאות דופן.

צרו קשר היום לקבלת ייעוץ ללא עלות