עורך דין גירושין

שיעור הגירושין נמצא בעליה מתמדת בעולם המערבי, כאשר מספר הולך וגדל של זוגות בוחרים להיפרד. בעבר, הסטטיסטיקה הראתה שבערך אחד מכל שלושה זוגות מתגרש. עם זאת, התרחיש הנוכחי הוא די מדהים. בישראל, נכון לשנת 2023, על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס), שיעור הגירושים זינק ל-47.3%, מה שמצביע על כך שכמעט כל זוג שני הולך […]

עו

שיעור הגירושין נמצא בעליה מתמדת בעולם המערבי, כאשר מספר הולך וגדל של זוגות בוחרים להיפרד. בעבר, הסטטיסטיקה הראתה שבערך אחד מכל שלושה זוגות מתגרש. עם זאת, התרחיש הנוכחי הוא די מדהים. בישראל, נכון לשנת 2023, על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס), שיעור הגירושים זינק ל-47.3%, מה שמצביע על כך שכמעט כל זוג שני הולך לקראת פרידה וומתחיל תהליך עם עורך דין גירושין. מגמת עלייה זו בשיעורי הגירושין מדאיגה ומדגישה את הדינמיקה המורכבת במערכות יחסים רבות כיום.

מדי שנה מוגשות בישראל אלפי תביעות גירושין ע"י עורך דין גירושין, המשקפות את המספר המשמעותי של זוגות המתמודדים עם ההחלטה לסיים את נישואיהם. הליכים משפטיים אלו כרוכים לרוב בסוגיות שנויות במחלוקת כגון: זמני שהות של הילדים, חלוקת רכוש ומזונות. כאשר כל אחד מבני הזוג מאמין שהוא זכאי ליותר או לפחות לחלק שווה בחלוקה, מכאן הדרך לפתחו של בית המשפט להכריע בסוגיה, קצרה מאוד.

 

מהם השלבים שחובה לעבור בעת הליך גירושין

ברור לכולנו שגירושין, במיוחד כאשר עורך דין גירושין בתמונה, זה תהליך לטווח ארוך. לא מדובר בתהליך שקורה ביום וגם לא ביומיים. מי שמתכנן לעבור את תהליך הגירושין צריך לאזור הרבה אומץ וסבלנות על מנת לעשות זאת בצורה שקולה ונכונה בעבורו ועבור משפחתו. ולכן חשוב מאוד להכיר את כל השלבים שחובה לעבור בתהליך הגירושין:

 

קבלת החלטה לפירוק הזוגיות 

קבלת ההחלטה להתגרש היא השלב הראשון, הקשה והחשוב ביותר. לרוב זה יקרה לאחר תקופה שאחד מבני הזוג או שניהם אינו מרגיש כבעבר במערכת היחסים ולמרות ניסיונות תיקון רבים ונשנים לא חלה הצלחה ולכן התקבלה החלטה חד צדדית או משותפת שבה מסיימים את הזוגיות. לרוב החלטה זו או שמא הודעה זו מצטרפת למעבר של אחד מבני הזוג לבית אחר לרוב מדובר על מעבר חזרה למשפחה, מעבר לחבר או חברה טובים ובמידה ומדובר על מחשבה שהתבשלה הרבה זמן מעבר לדירה שכורה.

כבר בשלב זה מומלץ לפנות לאיש מקצוע – עורך דין גירושין על מנת שתוכלו להבין מהם הזכויות שמגיעות לכם, האם זה חכם לעזוב את הבית ועוד שלל שאלות שבטוח יהיו לכם בשלב המורכב הזה. חשוב להבין ששלב זה הוא שלב מאוד עדין ורגיש להרבה מהזוגות ולכן חשובה נקודת מבט של אדם שיכול לחשוב בצורה מקצועית ורציונאלית.

מה מצפה לכם לאחר קבלת ההחלטה של גירושין

גירושין בהסכמה או גירושין בסכסוך

בשלב זה חשוב מאוד להדגיש שקיימות שתי אופציות, לסיים את הגירושין בצורה רגועה ונינוחה ולהגיע להסכמה בין שני הצדדים או לחילופין לבצע גירושין בסכסוך שיכולים לקחת זמן, כסף והמון אנרגיה לשני הצדדים. כל זוג לרוב מתחיל בניסיון של גירושין בהסכמה שגם בתהליך זה חשוב מאוד הליווי של עורך דין גירושין מקצועי.

 

גירושין בהסכמה והאם בשלב זה צריך עורך דין גירושין

התהליך של גירושין בהסכמה לרוב מגיע לאחר שבני הזוג התייעצו עם עורכי דין, משפחה, חברים ודיברו אחד עם השני והגיעו להסכמות בנוגע לדברים הבאים:

 • המשך חייהם מעתה ואילך.
 • חלוקה רכושית בין הצדדים.
 • חלוקה של משמרות הילדים.
 • החלטה על תשלומי מזונות.

האם חובה עו"ד גירושין בתהליך הזה? התשובה היא לא! אבל מומלץ על מנת שתדעו לממש את כל הזכויות שלכם בצורה המיטבית ולבצע את הפעולות הנדרשות בקביעת משמורות על הילדים, מעברי רכוש והסדרת תשלומי המזונות. מה שכן, אין צורך בליווי בית המשפט בתהליך כלל. את ההסכמות יש להגיש לבית המשפט על מנת שייתן להסכמות אלו תוקף חוקי. 

לעיתים שיחת גירושין בהסכמה יכולה להביא את בני הזוג להחלטה שהם רוצים לתת צ'אנס נוסף לזוגיות שלהם, לפעמים ההחלטה מוסכמת על שני הצדדים ותהליך הגירושין עובר בצורה קלה וחלקה יותר ולפעמים תהליך זה מסתיים בחוסר הסכמה מוחלטת ומכאן לסכסוך בהליך גירושין.

עורך דין גירושין גט

גירושין בסכסוך

חשוב מאוד לשים לב לדבר הבא, מי שפותח את הבקשה ליישוב סכסוך יכול לקבל החלטה באיזה בית דין לעשות זאת – בבית דין רגיל או בבית הדין הרבני. דבר זה הוא נתון שלא כולם יודעים ולכן חשוב להיות על הדברים במידה ואתם רואים שהגירושין הולכים לסכסוך. אותו אדם שפתח את ההליך יכול במהלכו גם לקבל החלטה להעביר את ההליך לבית דין אחר.

לפי חוק יישוב סכסוכים בני הזוג המגישים בקשה ליישוב סכסוך חייבים לעבור לפחות פגישה אחת של גישור על מנת שיוכלו להתקדם להליך תביעה לרוב ימליצו על יותר מפגישה אחת. המטרה היא למנוע את המעבר של ההליך לתביעה משפטית ובעצם להגיע להסכמה מחוץ לבית המשפט. במידה ואתם או עורכי הדין שלכם יראו שלא ניתן לפתור את הסכסוך בגישור לא תהיו מחוייבים ללכת לפגישות גישור נוספות. מומלץ ואף חובה מבחינה אחראית להגיע עם ייצוג לגישור.

במידה ובני הזוג הגיעו להסכמות בגישור הם ינסחו הסכם גירושין וייתקפו אותו בבית המשפט. באם לא הצליחו להגיע להסכמות קונקרטיות יעבירו את ההליך לבית משפט ויפתחו תיק גירושין.

ממה חשוב להיזהר בהליך הגירושין

 

הבדל בין גירושין בין בית דין רבני ובית המשפט

כאשר אנחנו מדברים על מתן ה"גט" הרשמי לזוגות יהודיים (גם אלו שנישאו בצורה אזרחית בחו"ל) קיימת החלטה בלעדית של בית הדין הרבני. גם אם אישרתם הסכם בבית הדין המשפטי אתם חייבים ללכת לבית הדין הרבני על מנת להשלים את הגירושין שלכם גם בפני המדינה. במילים אחרות את הגט הרשמי ניתן לקבל אך ורק בבית הדין הרבני.

שאר ההסכמות שעשיתם כמו: משמורות, מזונות, רכוש ועוד יוכלו להתבצע מול בית המשפט המתעסק בענייני משפחה. כמו שאמרנו קודם, מי שמגיש את הבקשה ליישוב סכסוך קודם הוא זה שיוכל לקבוע איפה ידונו כל ההחלטות אשר לא קשורות לגט עצמו ולכן יש חשיבות בפעולה מהירה בעת ההבנה שההליך הולך לסכסוך.

 

זמני שהות ומזונות

במידה וקיימים ילדים לבני הזוג שמתגרשים זה הדבר הראשון שבו יעסקו בני הזוג שנפרדים. עניין הילדים מתחלק לשניים זמני השהות עם ההורים ותשלומי מזונות. חשוב לתת לעורך דין הגירושין להוביל את הדיון הנ"ל כיוון ומדובר בנושא רגיש.

 

זמני שהות

במסגרת הליך הגירושין, עקב פיצול התא המשפחתי, אין מנוס מלעסוק בשאלת זמני השהות של ילדי הזוג:

 • מי ישמור עליהם ומתי.
 • וכיצד תתנהל הורות משותפת תוך פירוק הזוגיות.

חשוב לציין שבכל מקרב כזה של חלוקת משמורות וזמני שהות מול ענייני בית המשפט היא טובת הילד. מה יהיה הכי טוב לילד כך שיוכל להמשיך את חייו בצורה טובה, ללא הפרעות וללא בעיות שיכולות להתפתח בהמשך. שימו לב לעיתים בתי המשפט מעדיפים לתת את הילדים לאמא עד גיל 6 אך חשוב להבין שכל מקרה לגופו.

במקרים בהם אין הסכמה בין ההורים, ובית המשפט מתרשם כי הסכסוך עמוק, בית המשפט ייעזר בשירות לשכת השירותים החברתיים לצורך בירור מעמיק אודות יכולתו של כל צד להמשיך ולתפקד כהורה לילדיו. העובד הסוציאלי, מטעם השירותים החברתיים, ימליץ לבית המשפט על אופן החלוקה הרצוי, אולם מדובר בהמלצה בלבד.

נשים לב, שבמסגרת תביעת זמני שהות דעתם של ילדי הזוג נלקחת בחשבון, לעתים, וככל שהילדים מבוגרים יותר – כך דעתם תהיה בעלת משקל רב יותר על הכרעת בית המשפט. יובהר, כי בהסכמה, תביעת זמני שהות תוכל להידון בבית דין רבני, ולאו דווקא בבית משפט. קיימים, באופן גס, שני סוגים של זמני שהות: זמני שהות שווים וזמני שהות חלקיים.

 

דמי מזונות בהליך גירושין עם עורך דין גירושין

חובת ההורים לדאוג לילדיהם נדמית כמובנת מאליה. אולם, כבר אלפי שנים מתקיימות דרישות שונות בתרבויות שונות, הנוגעות לסטנדרט הרצוי לדאגת ההורים לילדיהם. הדין העברי, למשל, התייחס לכך בפירוט רב לראשונה כבר בימי בית שני, שם, בעריכת המשנה, פורטו חובות ההורים (ובפרט האב) על ילדיהם:

 • החל ממציאת זיווג לילד.
 • לימוד הילד מקצוע.
 • לימוד תורה.
 • חובת ביצוע ברית מילה.

גם כיום, המחוקק הישראלי מטיל על הורים לילדיו חובות שונות. חובות אלו אינן מותנות בתא בהיות התא המשפחתי אחיד, והן ממשיכות לחול גם לאחר גירושין. על כן, במסגרת הליך גירושין, בו בהכרח זמני השהות של הילדים תהיה שונה מכפי שהייתה קודם לגירושין, מתחייבת התייחסות לאופן בו ההורים ידאגו לילדיהם מבחינה כלכלית. בשביל כך, דנים בדמי המזונות.

כאמור, דמי המזונות יכולים להיקבע בין ההורים באמצעות הסכם הגירושין. אולם, בהיעדר הסכם, בית המשפט יכריע באשר לדמי המזונות. נשים לב – כי דמי המזונות, על אף שמשולמים מאחד ההורים לשני, אינם זכותו של ההורה הזכאי לדמי המזונות, אלא הם זכותו של הילד, כאשר ההורה הינו רק מוטב המזונות.

אופן חלוקת וקביעת דמי המזונות הינו נושא מורכב, המשתנה מאד בין מקרה למקרה ובהתאם לאיזה בית משפט דנים בסוגיה רבני או בית המשפט הרגיל. רוצים לדעת כמה דמי המזונות יעלו לכם כנסו למאמר הבא >>>

 

הפחתת מזונות

גם לאחר שנקבעים דמי מזונות, ניתן לנסות ולעתור כנגדם ולקוות לשינויים באמצעות עתירה לבית המשפט, אם הנסיבות שעל בסיסן נקבעו דמי המזונות המקוריים השתנו ועל כן מוצדק כעת לשנותם.

אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר השלם על דמי מזונות, ולקבל מידע מקיף על גובה דמי מזונות, איך מחשבים, עד איזה גיל משלמים וכו'.

 

חלוקת רכוש בגירושין

חלוקת רכוש בגירושין, או, הסדר איזון משאבים, הינה פרוצדורה משפטית נוספת שנעשית במסגרת הגירושין. עקרונית, כאשר הזוגיות מתפרקת דרך גירושין, השאיפה היא לחלוקה שווה בין בני הזוג. אולם, חלוקה זו תיעשה רק בכל הקשור לרכוש המשותף של בני הזוג. נשים לב, שייתכנו מצבים בהם יוכרע בדיון עם עורך דין גירושין שעל החלוקה שלא להתבצע בשוויון מלא.

מה מגדיר רכוש משותף?

על פי הדין, רכוש משותף הינו כלל הנכסים שצבר הזוג במהלך תקופת הנישואין. זאת, בין אם הרכוש רשום בבעלותו של הזוג ובין אם רשום בבעלותו של אחד מבני הזוג בלבד. כלומר, אם בני זוג רכשו, למשל, דירה, במהלך הנישואין, אזי שהדירה הינה רכוש משותף.

אולם, נשים לב כי ייתכנו נכסים אשר נצברו במהלך הנישואין, אך לא ייחשבו כרכוש משותף ביניהם:

 • גמלאות מביטוח לאומי
 • נכסים שצבר אחד מבני הזוג לפני שנישאו
 • הון שירש אחד מבני הזוג אף אם הירושה התקבלה בתוך מסגרת הזמנים של הנישואין.

נבהיר, כי חלוקת הרכוש לא תיעשה באמצעות חלוקה לשניים של כל נכס ונכס או מכירתו וחלוקה שווה של כספי התמורה, לרוב חלוקה אינה הכרחית ובדרך כלל לא תתבצע. לרוב, השאיפה תהיה לנסות ולאמוד את שווי הנכסים ולחלקם בין בני הזוג, תוך הימנעות כמה שאפשר ממכירה, בניסיון לחלק כמה שיותר בשווה.

 

הסכם ממון

אנשים רבים, לקראת החתונה, נוטים לחתום על הסכם ממון. במסגרת הסכם ממון, בני הזוג יכולים לקבוע חלוקה שונה מאשר החלוקה שנעשית דרך המנגנון של הסדר איזון המשאבים.

 

כמה עולה עורך דין גירושין

על מה משלמים? כמה זה עולה? מידע נוסף
פגישת ייעוץ ראשונית החל מ-500 ועד 1500 ש"ח קיימים עורכי דין שלא לוקחים תשלום על פגישת ייעוץ ראשונית. חלק מעורכי הדין מנקים את הייעוץ משכר הטרחה.
ייצוג  משפטי בין 60,000 ל-150,000 ש"ח ההליך המשפטי כולל בתוכו לעיתים מאבק ארוך טווח הכולל בעיות במשמורות הילדים, בעיות בעניין הרכוש וענייני מזונות.
תביעה יחידה בין 8,000 ל- 30,000 ש"ח
הסכם זמני שהות בין 8,000 ל-20,000 ש"ח
הסכם רכוש בין 8,000 ל-20,000 ש"ח
צו הגנה ותצהירים 15,000 ש"ח

אילו עוד דברים חשוב לדעת לאחר חתימה על הסכם גירושין

גירושין אזרחיים בעזרת עורך דין גירושין

הליך נישואין ברבנות יכול להיות מעט מאיים לזוגות רבים, ועל כן, קיימת תופעה נפוצה של נישואין אזרחיים. אולם, כאמור, כאשר מדובר בגירושין, הדין הדתי יחול גם כאשר בני הזוג התחתנו בנישואין אזרחיים.

אולם, ישנן מספר דרכים בהן ניתן להתגרש בהליך אזרחי. למשל, במצב בו בני זוג נישאו בנישואין אזרחיים בחו"ל, תופעה נפוצה בפני עצמה, הם יוכלו אף להתגרש בהליך אזרחי, ככל שהמדינה בה התחתנו מאפשרת זאת. לאחר שהתגרשו בגירושין האזרחיים בחו"ל, יוכלו לחזור לארץ ולרשום את גירושיהם, שיקבלו תוקף משפטי מחייב.

אולם, גם כאשר נישאו בני הזוג בנישואים אזרחיים אך בוחרים לבצע את הליך הגירושין בארץ, דרך בית הדין הרבני, הליך הגירושין האזרחי יהיה, בפועל, מעט "רך" ואף גמיש יותר מאשר ההליך שמתבסס על הדין הדתי.

 

עורך דין גירושין השירותים הנפוצים שאנו מספקים לתביעות בענייני גירושין

למשרד ותק וניסיון רב בדיני הגירושין ומשפחה על כל גווניהם תוך שילוב הסמכות בייפוי כוח מתמשך וכן הסמכה כנוטריונית מטעם משרד המשפטים. אנו מייצגים אנשי הייטק ובעלי עסקים בשיתוף עורכי דין ויועצים מומחים בנושא אופציות ומניות מסוגים שונים.

כמו כן, אנו מייצגים בעלי חברות, תוך התמחות בחברות ציבוריות הנסחרות בבורסה הישראלית, בהליכי גירושין תוך הגנה מקסימלית על זכויותיהם. צוות עורכי הדין והנוטריונים במשרד פועל בכל תיק בגישה המאפשרת מיצוי מלא של בזכויות הלקוחות, גישה אשר הוכיחה עצמה בהישגים יוצאי דופן של המשרד שבהם אנו גאים.

 • תביעות שונות בהליכי גירושין תוך ליווי של עורך דין גירושין לאורך ההליך המשפטי מתחילתו ועד סיומו תוך השגת הישגים יוצאי דופן.
 • תביעות לסעדים זמניים שונים בהליך הגירושין. סעדים זמניים אלה מאפשרים השגת יתרונות טקטיים משמעותיים בהליך הגירושין.
 • גישור בהליכי גירושין וזאת על מנת לאפשר הגעה למשא ומתן מנקודת יתרון משמעותי על הצד שכנגד.
 • המשרד עוסק גם בטיפול בצווי הגנה המאפשרים פתרון מידי לבני זוג אלימים אשר מאיימים ופוגעים בכל בני המשפחה ולכך נדרש טיפול אגרסיבי מהיר ומיידי.
 • טיפול משפטי דחוף בענייני גירושין דחופים כגון הוצאת צו עיכוב יציאה מהארץ לבן זוג המאיים בהותרת האישה עגונה או בת זוג המאיימת בהברחת הקטינים ע"י עורך דין גירושין.

טיפול משפטי אגרסיבי כנגד תביעות גירושין שרירותיות מצד בן הזוג לרבות מניעת הגשות תביעות סרק והשגת יתרונות טקטיים.

עורך דין גירושין – לסיכום

נישואין וגירושין, הינם ההליכים המשמעותיים ביותר בכל הקשור לבניית התא המשפחתי, עליו מתבסס המרקם החברתי כולו. קיומו של תא משפחתי כאמור נתפס, בעיני המחוקק, כאינטרס ציבורי כולל ועל כן, מקובל, בארץ ובעולם, שתתקיים התערבות מסוימת של גורמים ציבוריים הן בהקמת התא המשפחתי דרך הנישואין והן בפירוקו דרך הגירושין.

שימת דגש משמעותי על טובת הילד מצדיקה במידת מה התערבות זו אף היא, תוך שהמחוקק מזהה את הליך הגירושין כסיטואציה החושפת את הילדים לסיכונים מסוימים, ועל כן, מתקיימת התערבות באופן חלוקת הנכסים של הורי הילדים הנמצאים בהליך גירושין והתערבות בקביעת זמני שהות של הילדים.

דיני המשפחה בכלל ונישואין וגירושים בפרט הינם ענף משפטי סבוך מאד, אשר משלב דין אזרחי ודין דתי, תוך ערבוב ביניהם ואף תחרות לגבי הטלת סמכותו של כל דין על ההליכים השונים. על כן, לאור הסיבוך הרב והמשמעות העצומה של כל הליך וכל מחלוקת במסגרת הליך הגירושין, מומלץ לפנות לסיוע וייעוץ משפטי אצל עו"ד גירושין מומחה ובעל ניסיון בתחום.

תוכן עניינים
לקבלת ייעוץ פרטני דיסקרטי - השאירו פרטים, או חייגו למספר:
03-7949755
ידועה בציבור זכויות בירושה

המליצו על עו"ד ונוטריון רחל רייצ'ל שחר

שני שקורמן
ביקורת אחת
5/5
עו"ד רחל שחר, היא עו"ד מצוינת ששמה את הלקוח במרכז היא מונעת מתחושת שליחות עמוקה לסייע לאנשים. עו"ד רחל שחר טיפלה ומטפלת בתיק שלי ושל קרובי משפחתי במסירות אין קץ, הייתה זמינה לכל שאלה או בקשה שלנו והתמודדה עם תיק מורכב בדילוגי איילה. היא פשוט יודעת להתנהל מול הכרישים הגדולים ביותר כאילו נולדה להיות אשת עסקים וגם עורכת דין. היא לא חוששת או מתרגשת מאף אחד. מכבדת את כולם אבל לא מנידה עפעף אם מדובר במשרד עורכי דין שהוא פירמה ידועה או בצד שכנגד שיכול להיות מילארדר מפורסם. כולם בעיניה דומים. היא נחמדה ואדיבה מאוד אבל ראייתי אותם גם מנחיתה מכת קראטה למי שהרגישה שמתנהל לא בתום לב. היא נותנת לכולם הזדמנות שווה להוכיח שהם באמת ראויים להתנהל במו"מ בתום לב ואם לא, היא שולפת סט כלים שלא מבייש סמוראית מדרג מובחר. אני אוהבת אותה את הישירות שלה ואת החיוך חושף שפתיים. אני בעיקר אוהבת שהיא עושה הכל כאילו ממש "סכין חמה בחמאה" בלי לעשות סיפור מכלום. וחוץ מזה היא גם מצחיקה ואשת שיחה נחמדה וזה כבר בונוס ללא עלות נוספת מצידה.
ים בן צבי
4 ביקורות
5/5
עורכת הדין רחל שחר (שזכיתי שתסכים שאקרא לה רייצ'ל) היא אחת מעורכות הדין הנדירות שקיימות פה. הכרתי בה תכונות מדהימות היא מאוד מוסרית. היא אכפתית. היא אינטליגנטית. יש לה עמדה מאוד ברורה לגבי דברים אבל היא לא מתבטאה בקיצוניות. היא חריפה והבינה את התיק שלי בדקות ספורות. היא יודעת להבחין בין עיקר וטפל ולבחור במשימה הרלבנטית ולהתקדם במהירות. היא נאמנה לדרכה. יש לה מאור פנים ואם חשבתם שבגלל כל אלה תהיה בה גאווה. אז ממש לא. היא הכי צנועה בעולם ושמעתי עליה דברים מדהימים אבל ממש לא ממנה.
review (3)
מתן אברהם
21 ביקורות
5/5
העבודה מול עורכת הדין רחל שחר הייתה חוויה מצוינת מהרגע הראשון. פניתי אליה בתחילה לאחר המלצה שקיבלתי מאחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל והמלצה זו לא הכזיבה. עוה"ד שחר טיפלה לי בתיק מורכב שכלל מסמכים רבים והתרוצצויות רבות אל מול הרשויות. עוה"ד שחר השכילה להביא פתרונות משפטיים מחוץ לקופסה שלא חשבתי שקיימים וזאת במטרה להשיג את התוצאה הרצויה. עוה"ד שחר הינה אדם נעים ומקצועי. אני ממליץ בחום לעבוד איתה.
review (4)
Binyamin Dadoun
2 ביקורות
5/5
אחת מעורכות הדין המקצועיות ביותר שפגשתי. הלכתי לארבעה עורכי דין וקיבלתי רק חסרון כיס. עורכת דין רחל שחר נכנסה לתמונה ותוך חודשיים הייתי עם הסכם מזונות ביד. עברתי לגור בדירה מרווחת והילד שלי מקבל כל מה שמגיע לו. עורכת דין שחר את אלופת העולם. האלופה שלנו
review (5)
Yahely Raz
ביקורת אחת
5/5
עורכת דין רחל שחר היא קודם כל אדם אנושי ביותר שמגלה יחס חם וחמלה כלפי כל הסובבים אותו. היא אשת מקצוע מהשורה הראשונה ואפשר לסמוך עליה שלכל הבטחה יש כיסוי מלא. מקצוענות במשרד שלה זה שם המשחק. הכל על השולחן והלקוח יודע מה הדרך הנכונה ולאן לא כדאי להגיע. מומלצת ואהובה חברה של ממש
review (6)
שירלי סמית
ביקורת אחת
5/5
עורכת דין רחל שחר היא קודם כל אדם אנושי ביותר שמגלה יחס חם וחמלה כלפי כל הסובבים אותו. היא אשת מקצוע מהשורה הראשונה ואפשר לסמוך עליה שלכל הבטחה יש כיסוי מלא. מקצוענות במשרד שלה זה שם המשחק. הכל על השולחן והלקוח יודע מה הדרך הנכונה ולאן לא כדאי להגיע. מומלצת ואהובה חברה של ממש
review (7)
פוראבר הפקות
2 ביקורות
5/5
מדובר באחת העורכות דין החזקות בארץ אנחנו מרוצים מאוד משירות אישי ומכל הלב עזרת ונעמת לנו מאוד הגענו לתוצאות יותר ממה שחלמנו אפילו להגיע! תודה על ליווי צמוד ושירות יוצא מן הכלל.
review (8)
עדי אלעזר
111 ביקורות
5/5
מדובר בעורכת דין מהשורה הראשונה. מקצוענית מהירה חדה כתער. שמחה שפגשתי בה ומוקירה כל הצלחה!
כל הפתרונות במקום אחד
1
שנות ייצוג משפטי
15
נצחונות בתיקים
% 75
שקט נפשי
% 90
לקוחות מרוצים
+ 1980

רחל רייצ'ל שחר ושות' – עורכי דין ונוטריון (2004) מומחים במתן פתרונות לסוגיות גירושין ומייצגים חברות ופרטיים מול מוסדות המשפט השונים ובבתי המשפט. המשרד מעסיק עורכי דין ונוטריונים בעלי ניסיון מעשי של עשרות שנים ומספק פתרונות יצירתיים ותוצאות יוצאות דופן.