עו"ד גירושין מעניקה 5 כללי בטון להצלחה בהליך הגירושין

חמישה כללי בטון לניהול הליך גירושין חכם-מאמר חובה נוקב מאת עורכת דין גירושין רחל שחר

אז זהו אחרי לא מעט נסיונות וקשיים החלטתם שאתם רוצים להתגרש ואתם רוצים לתפוס את בן הזוג לשיחה דחופה בשאלה איך עושים את זה? איך מחלקים את הרכוש? מתי יתקיימו הסדרי ראיייה וכל נושא אחר שעומד על הפרק. זה אולי הצעד הכי גרוע שאתם יכולים לעשות עבור עצמכם כיוון שמספר שעות אחרי השיחה הזו, בן זוגכם יעכל בפני מה הוא עומד, יקבל ייעוץ משפטי מעורך דין לענייני גירושין והמלחמה, הקרה או החמה, תתחיל.

תוכן עניינים

עו"ד גירושין כלל זהב מספר אחת לפני שנכנסים להליך גירושין

הבדיחה מספרת על עו"ד גירושין שהביא את בנו להתמחות במשרדו. הבן החרוץ קבע פגישה ותוך שעתיים סיים את התיק. האב נכנס למשרד והחל למרר בבכי מה עשית לי אני כבר 30 שנים מתפרנס מהתיק הזה.

אז בדיחות על עורכי דין גירושין לחוד והמציאות לחוד. העצות הבאות לא עולות כסף אבל שוות זהב.

איך בוחרים עורך דין גירושין
עצות לבחירת עורך דין גירושין

למרבה הצער, בן הזוג ממנו אתם מתגרשים אינו זה שאיתו התחתנתם. זה בנאדם אחר.  הוא כבר לא הנחמד שאיתו התחתנתם וזה הזמן של אמא שלו לסגור איתך חשבונות אם היו כאלה.

תפנימו שבן הזוג ממנו אתם מתגרשים אינו בן הזוג איתו התחתנתם. לא יעזור כמה הוא היה נחמד ואדיב וישר ומקסים אל הזולת, כרגע אתם בעמדה של מלחמה.

אם אתם אלו שיזמתם את הפרידה אז נלווה לעניין גם עלבון צורם של אדם שנעזב ואדם עזוב הוא אדם שרוצה נקמה. לפעמים נקמה שקטה. לפעמים אפילו הוא לא רוצה נקמה אבל בני המשפחה וחברים משכנעים אותו ש"תיכנס בה ותראה לה מה זה", או "תכניסי לו באבי אביו על כל מה שעשה לך". עו"ד גירושין טוב יסביר שעם נקמה לא הולכים לבנק.

נכון, קיימים אחוזים בודדים (במהלך הקריירה הארוכה שלי פגשתי אחד כזה) שנשארים בדיוק אותו דבר וכל מה שהם רוצים זה את השקט שלהם.

השאר מבינים שהמציאות השתנתה והם צריכים להגן על חלקת האלוהים החדשה שלהם. הם רוצים לשמור לעצמם על הרכוש לשלם כמה שפחות ולקבל כמה שיותר. הבטחה אישית לא תאמינו שזה בן הזוג איתו עמדתם מתחת לחופה ואיתו בכיתם כשהתינוקות נולדו. אז כדי שתהיו פחות בשוק תקראו היטב את העצה הבאה.

כלל בטון מספר שתיים לפני שאפילו מודיעים על רצון בהליך גירושין

אספו חומר כלכלי מכל עבר

בשנייה שבה בן זוגכם מבין שזהו הולכים לרבנות ייעלמו כל דפי החשבון, דיווחים מקרנות פנסיה וקרנות  השתלמות, דיווחים על חסכונות ובאופן כללי הבית יהיה "ללא נייר".

בנוסף פתאום תגלו שכל הסיסמאות לחשבונות הבנקים השתנו.

לכן עוד הרבה לפני השיחה הגורלית אתם אוספים את כל הפריטים הבאים בקפדנות יתירה: כל תלושי המשכורת שלו מכל השנים אי פעם שאתם מכירים, טופסי 106, דוחות רואה חשבון, חשבונות על כספים בחו"ל רכישות נדל"ן מכירות נדל"ן, בקיצור כל דבר בבית שמופיעות עליו ספרות בחשבון. האמינו לי לא תאמינו כמה תברכו אותי.

בנוסף, כנסו לחשבונות הבנקים וכל חשבונות ההשקעות והוציאו תדפיסים אחורה ככל האפשר. בשלב הזה כבר אמורים להיות לכם כמה קלסרים. זה לא מספיק.

גשו לבנק ולכל מוסד פיננסי אחר ממנו ניתן למשוך כספים והודיעו כי מעתה ואילך בכל פעולה נדרשות שתי חתימות. אם שאלתם את עצמכם למה לעשות את זה אז אם לא תעשו את זה תגלו שבן הזוג משך עשרות אלפי שקלים ואולי יותר מהחשבון המשותף מבלי ששמתם לב וכחלק מההכנה שלו לקרב. שנו אתם את הססמאות לחשבון והקדימו תרופה למכה.

כלל בטון מספר שלוש להקדים חשיבה לפני הליך גירושין

עוד במהלך חיי הנישואין הקימו חברה בע"מ לצורך ניהול עסקיכם אם תיפרדו ויהיו חובות לא תצטרכו לשאת במחצית החובות.

בתי המשפט לענייני משפחה מחייבים את שני בני הזוג באופן שווה ביצירת חובות במהלך חיי הנישואין ואין כל חשיבות לשאלה מי צבר את החובות והאם בן הזוג ידע על צבירת החובות או לא. שונה הדבר כאשר מדובר על חברה בע"מ שהיא אישיות משפטית נפרדת. אם יהיו חובות הם יהיו של החברה ולכל היותר החברה תצא לפירוק ולא תצטרכו לשאת על גבכם דבשת כלכלית מהעבר.

שני כללי בטון נוספים שנכונים לניהול הליך גירושין  לכל המאמרים שלי ולתפיסת החיים שלי באופן כללי. האחד היו ערוכים היטב למלחמה עם ארסנל שלא מבייש כל צבא אבל תנסו באמת שתנסו בכל דרך לסיים יפה ובהסכם. לפעמים דווקא כשבן הזוג יודע שאתם מוכנים לקרב הוא מעדיף להתפשר.

וכלל בטון הכי חשוב והכי חזק שעליו אף פעם אבל אף פעם אל תעברו: הילדים מחוץ לתמונה. ילדים מחוץ לתמונה. הם אוהבים את שניכם במידה שווה ולא מבינים איך נקלעו למצב הביש הזה. הולך להיות להם קשה גם ככה.  גם אם אשתך בגדה בך גם אם בעלך התגלה כנוכל סדרתי. עזבי אותם. הוא אבא שלהם. תחוסו עליהם כי אין ספק ועל כך מסכימים כל הזוגות, הילדים  הם הדבר הכי טוב שקרה לכם בחיי הנישואין האלה, אז לפחות עליהם תשמרו.

דברו עם עו"ד גירושין

צריכים ייעוץ דיסקרטי בהכנת הקרקע לגירושין-ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות 050-6914314

מכיוון שפנייה לייעוץ משפטי היא קריטית במשרד קו חם לפניות טלפוניות בנושא עורך דין גירושין

050-6914314


צריכים טופס בקשה ליישוב סכסוך לדוגמא? גם את זה יש לנו בשבילכם https://rslawfirm.co.il/divorce-law/how-to-open-divorce-file/

גם באתר בתי המשפט של מדינת ישראל קיימים טפסים רבים בהם תוכלו להיעזר https://www.gov.il/he/Departments/the_judicial_authority

רחל רייצ'ל שחר ושות' – עורכי דין ונוטריון (2004) מומחים במתן פתרונות לסוגיות גירושין. המשרד מעסיק עורכי דין ונוטריונים בעלי ניסיון מעשי של עשרות שנים ומספק פתרונות יצירתיים ותוצאות יוצאות דופן.

0
כל הפתרונות במקום אחד
0
שנות ייצוג משפטי
% 0
נצחונות בתיקים
% 0
שקט נפשי
+ 0
לקוחות מרוצים
צרו קשר לקבלת ייעוץ ללא עלות